Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik nem hordanak maszkot az...

Akik nem hordanak maszkot az utcán annak szóltak már be?

Figyelt kérdés
Nekem sok öreg szólt már be, hol morgott, hol közvetlenül engem fenyegetett meg. Asztmás vagyok, ebben a ködös, szmogos időben 2 perc alatt meghalnék maszkban.
2020. nov. 24. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem még nem szóltak be. Mondjuk ha Pesten vagyok akkor szinte végig rajtam van de itt ahol lakom nem nagyon érdekel 😅
2020. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2020. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
"Asztmás vagyok, ebben a ködös, szmogos időben 2 perc alatt meghalnék maszkban." Hagyjuk már. Nem unod még ezt a folyamatos maszkellenes hőbörgést, egész délelőtt toltad...
2020. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
"Asztmás vagyok, ebben a ködös, szmogos időben 2 perc alatt meghalnék maszkban." - a vőlegényem is asztmás, ezért már csak azért is hordja, mert kicsit kellemetlenebb volna neki a COVID, mint másoknak, mégsem halt még meg benne.
2020. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Én is asztmás vagyok, tegnap 5 percig magamon hagytam a maszkot, és jól meg is haltam. Nem vicc!!
2020. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha annyira rossz a levegő, akkor a maszkban még jobban is lennél. Vagy olyan élvezet teljes gőzzel beszívni a szmogot? :D

Én nem szólok senkinek, majd megteszi az, akinek ez a munkája.

2020. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Csak várakzáskor kötelező a mi városunkban, de ha csak sétálsz akkor nem kell felvenni.
2020. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Jajj fejezzétek már be ezt az álszentkedést.


Aki szerint köztereken van értelme a maszknak az húzza fel, vegye magára egész nyugodtan, de még otthon se vegye le.

A többit meg hagyja élni normálisan.


Fejezzük már be ezt az egymás ellen szitkozódást.


Épp tegnap láttam egy külföldi videót, amiben 4-en sétáltak ölelkezve maszk nélkül az utcán, senki nem szólt be neki, hogy miért nincs rajta maszk a kommentekben.


Láttam egy hasonló hazai videót is, ott a magyarok kommentjének 80%-a abból állt, hogy hol a maszk és az a szomorú, hogy ezt komolyan is gondolták.


El szomorító, hogy mennyire birka nép vagyunk.

2020. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Nekem még senki sem szólt be. F/195 cm, 110 kg
2020. nov. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Mert kötelező az utcán mindenhol?
2020. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!