Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik ilyen helyeken hordanak...

Akik ilyen helyeken hordanak maszkot, azoknak mi jár a fejükben?

Figyelt kérdés

Reggel kocsival jövök dolgozni át egy erdei úton, az út melletti járdán tökegyedül sétál egy pali, kora reggel van, rajta kívül senki nincs a járdán, és rajta van a maszk.


Gondolom a friss, harmatos erdei levegőtől óvja magát, mert koronát egy ilyen környéken biztos nem kapna el.


Segítsetek, kérlek Titeket, segítsetek ezt az őrületet megfejteni!



2020. okt. 29. 13:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem most szét leszel szedve, itt is ilyenek vannak. Xd
2020. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
43%
Mi jár a fejükben? Káposztalé.
2020. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Miss Endzsi ***** válasza:
76%
Felveszem indulás előtt a maszkot, ha autóval megyünk a boltba, hogy be tudjam állitani a hajamat. Kijövök a boltból és elfelejtem levenni.
2020. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, de tényleg rohadt para, ahogy az egész maszkhordás csúszik át a teljes elmebetegségbe.
2020. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%
Látom valamelyik maszkzombi magára ismert, és serényen pontozgat lefele.
2020. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
55%

Nyugger-gyilkos vagy.


(irónia)

2020. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy most, hogy lehűlt az idő, szerintem pont jó, nekem az orrom mindig fázik. És nyáron nyilván feltűnt, hogy nem kapok levegőt, de volt olyan az elmúlt hetekben, hogy rajtam maradt, ahogy kijöttem a boltból, és csak pár utcával később vettem észre.


Meg ma is volt olyan, hogy leszálltam a villamosról, és elmentem a boltba maszkban, úgy voltam vele, nem fogom fel-le venni, addig marad.

2020. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%

Oke. Es annak mi jar a fejeben, aki baszik hordani ahol kell.

Amugy en erdei uton megyek es tolem husz centire huznak el lihegve futok es biciklistak, es felem forditott fejjel lihegik, good morning. Speciel ilyenkor pofan talalhat a nyaluk.

2020. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%

Hányszor teszitek még fel ezt a kérdést? Egyrészt kultúrember a saját dolgaival törődik. Árt neked az, ha valaki ott visel maszkot, ahol nem indokolt?

Másrészt el lett magyarázva, hogy nem nyúlkálunk állandóan a maszkhoz, levétel és felvétel előtt kezet mosunk, stb. Nem olyan bonyolult történet ez, kivéve ha szándékosan értetlenkedni akarunk.

2020. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%
Reggel fázom, jól esik felhúzni már induláskor, én pl ezért.
2020. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!