Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért ragadnak itt le az emberek?

Miért ragadnak itt le az emberek?

Figyelt kérdés
Sokaknak nincsenek nagy terveik az életben. Miért? Mi az ami itt tartja őket ebben a sz@rban? A legtöbb ember aki ide születik, az itt is marad. Nekem például nagy terveim vannak az életben és nem ragadott itt le. Ők miért elégszenek meg azzal amit alapból az élet adott nekik? Vannak akik nem képesek elvégezni egy iskolát sem, mert konkrétan semmit sem várnak az élettől. Elmennek ide-oda dolgozni, ahová még felveszik őket, végzik a kemény fizikai munkát a nagy semmiért. Még szinte szabadidejük sincsen. Idővel családot alapítanak, eltelik az életük úgy hogy semmire sem vitték. Aztán csak síránkoznak hogy nekik mennyire sz@r életük van, holott semmit sem tesznek azért hogy jobb legyen. Annyira lusta nép ez..

2020. nov. 30. 03:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
67%

Lehet hogy külföldön jobb egy darabig de aztán jön a magány és a honvágy érzés,hiába tudom a nyelvet ha nem olyan.

Én magyarul szeretek beszélni és ott is szeretek közlekedni.

Hiába van jó lét,kényelem,biztonság egyedül 💩,csak magamra számíthatok külföldön,teljesen mindegy melyik országban vagyok? Senki sem segítene nagyon,volt benne tapasztalatom sokszor.

Nyilván ha nem egyedül vagy akkor már sokkal jobb is tud lenni.

Én csak a pénzért én nem fogok legközelebb ki menni, annyit nem ér az életem hogy nagy részt remete ként éljem le az életemet,ismeretlen emberekkel akikkel sosem lesz olyan a kapcsolatom mint az itthoniakkal,albérletben élni, lízingelt kocsival járni.

Mire külföldön is fel építem az életem egy csomó időt el pazarolok belőle (kint is csak egy rabszolga leszek) mivel én nem akarok albérletben örökké élni,ha meg egyszer meg halok úgy sem vihetnek semmit sem magammal nem mint ha szükségem lenne valamire is, fölöslegesen nem fogok azért melózni hogy értelmetlen cuccokra költsek ahogy a nyugati országokban ezt teszik.


Németországban pl aki otthon van hétvégén sokszor vagy mindig azt szegény embernek hívják,nincs annyi pénze és sok ilyen van.

Normális emberek ugye akiknek van pénzük azok minden hétvége el mennek valahova, otthon sincsenek hétvégente.

Ausztriában hiába lehet jobban keresni,ott aztán tényleg kell dolgozni,hajtani kell sokszor rendesen,osztrákokat alapból így nelevlik,főleg egy migránsnak még jobban kell csinálnia mindent.

Spanyolországban már más a helyzet,ott azért annyira nem szigorúak,kapkodni sem kell,ha csúszol akkor csúszol,2-3 órás szieszta a legjobb.

2020. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!