Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tortent gyilkossag a kornyezet...

Tortent gyilkossag a kornyezetetekben? Hogy eltetek meg?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 04:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A másik utcában megöltek egy vállalkozót, mert nem fizette ki az alkalmazottat.

A környezetemet megràzta és mindenki abba gonđolt bele mennyire reménytelen kétségbeesett lehetetett màr az az ember, hogy idàig fajult benne a dolog. Hogy idáig eljutni ettöl, az már borzaszto.


Korábban meg másik lakotelepen egy lakáson vendégfogado prostituáltat öltek meg. Akkor meg azon gondplkodtak, hogy ez milyen veszélyes munka tényleg.


A többi az öngyilkossàgok, meg olyanok, hogy tüz miatt ablakon kiugràs a negyedikröl ès ilyesmik amikröl tudok még.

2020. dec. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
*és dohànyboltos elado lányt meg egy sràc késelt meg mert nem akart vele járni. Itt a koron akadt ki mindenki. Hogy huszonévesen meghalni meg huszonèvesen börtönbe menni. Mikor elöttük lett volna az élet
2020. dec. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy panzió recepcióst öltek meg a környéken, gondolom a pénzért. Viszonylag hamar el is kapták az embert.
2020. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy fickó megölt egy másik fickót bozót vágóval mert a exe össze jött vele.

Vagy a mmásik hogy késel nyakon szúrta a nőt mert elvált vele

2020. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hasonló kérdéshez írt válaszomat bemásolom:


Tavaly nyáron történt egy brutális gyilkosság szeretett és biztonságosnak vélt településemen. Mivel az elkövető ismerte áldozatát (szerelemféltésből ölt), ezért nem rendített meg különösebben az eset. (Az már más kérdés, hogy barátnőm paranoiás édesanyja nem akart elengedni minket sötétedés után sétálni, mert "veszélyes lett a falu"... :D) Viszont ha valaki csak úgy random, ok nélkül gyilkolt volna meg valakit, akkor már kicsit én is félnék, mert ez esetben a közbiztonsággal van probléma, ami a lakosságot érinti! (Pl. ha a Deák térnél laknék, egy jódarabig tuti be lettem volna fosva ott éjszaka egyedül a nemrég történtek miatt.)

2020. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2000-ben történt. A lakótelepünkön van egy általános iskola, ahova bátyám járt. Az egyik osztálytársát egyik reggel a tornaterem fala mellett találták meg. Halott volt. A médiába semmi formában nem került bele, még újságba sem, ezt mindössze akik hallottak az esetről, azok tudtak róla csak a környéken lakók közt. A legszomorúbb és talán leghátborzongatóbb az, hogy soha nem derült ki, hogy valójában mi történt szegény 14 éves sráccal. A rendőrség egy idő után elfordult az ügytől. A srác szülei azóta csendes, visszahúzódó emberekké váltak, mikor látom őket (mai napig itt laknak a telepen), látszik rajtuk, hogy 20 év után se tudták ezt feldolgozni, és valszeg már nem is fogják. Nem kívánom ezt senkinek.
2020. dec. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De titeket is ennyire nagyon megrazott? Errefele is tortent es en azota kesz vagyok teljesen, Pedig nem lett veszelyesebb a kornyek, mert csaladi ügy volt.
2020. dec. 6. 04:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkàbb öngyilkossàg rázott meg.

De az is annyiban hogy egy sràc öngyilkos lett egy làny miatt, es sajnàltam (23é), és nekem meg bnöimnek sincs baràtja.


Olyan fura hogy az emberek neha "csak" rossz helyen "kopogtatnak". Es ennyin mulik egy élet.

Ezt ugy nehezen emésztem


Habàr ö nem halt meg, a lakàs robbant csak szét (tele engedte gàzzal), és mások veszélyeztetése miatt elöállitottàk.

2020. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
*öngyilkossàgi kísérlet
2020. dec. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár bár 34 vagyok. Az ember nem hiszi el,minden üres és szürke olyankor.
2020. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!