Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknel nem jott meg ossze a...

Akiknel nem jott meg ossze a baba, hogy elitek meg, ha a kornyezetetekben kiderul valakinel, hogy terhes?

Figyelt kérdés
2018. aug. 22. 10:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy ők is megszenvedtek érte, nekem meg attól amúgysem lesz jobb, ha irigykedem más boldogságára
2018. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem foglalkozom másokkal. Nekem attól nem lesz jobb, ha neki sem jön össze.


Te is inkabb saját magadra koncentrálj, keress valami hobbit és idővel össze fog jönni.

2018. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk hónapok óta nem jön a baba, de az egyik nagyon kedves ismerősöm 3 hete jelentette be, hogy babát vár.

Őszintén örültem/örülök neki..

Amiatt viszont egy kicsit rossz érzés van bennem, hogy ők a párjával március környékén még egymást szidták (akkor már hónapok óta nem voltak együtt megcsalás miatt), és most így akarják bizonyítani a szerelmüket, hogy ők gyereket vállalnak...

A legjobb barátnőm viszont most várja a másodikat, heteken belül szülni fog. Rá egy cseppet sem vagyok féltékeny, teljesen örülök nekik. :-)

2018. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém mondta, hogy na beindult a babaprojekt náluk is.Kovetkezo honapban meg mar ossze is jott nekik.Mi akkor már 1 éve próbálkoztunk örültem az oromuknek, kicsit irigykedtem, hogy nekik milyen jó.Fel évvel később már én is terhes voltam.😂
2018. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évet vártunk a kisfiunkra. Ez idő alatt nyilván sok baba fogant és született a környezetünkben. Kicsit irigykedtem, de velük örültem.
2018. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Mi 6 évet vártunk az elsőre, közben szinte az összes barátnőm szült. Az első sokk után mindenkinek őszintén örültem.
2018. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Mennyi jó ember van itt. Én nekem rosszul. Sajnálom, de irtó elkeseredett voltam. Persze nem mutattam (mondhatnatok, mert álszent szar vagyok.. De az igazság az h nem akartam más örömét tönkretenni). Irtó igazságtalannak tartottam pl mikor egy bnomet pár hetes kapcsolatban teherbe ejtette egy pasi, nekem meg akkor évek óta csak a sikertelenség jutott.

Aztán már nem érdekelt. (aztán osszejott nekünk is, ha ez számít)

2018. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

En negy ev alatt 4szer veteltem el es nem is kemiai, vagy 5-6 hetes terhessegek voltak. Kozben aki akkor lett terhes, amikor en eloszor, az mar a 3. babas pozitiv tesztet oszt meg kozossegi oldalon kb 4 hetes terhesen.


De ettol fuggetlenul soha, egy percig nem ereztem “rosszat” mas terhessege, vagy gyerekvallalasa miatt a mi sorozatos kudarcunk ellenere sem, mert en nem mas gyereket akartam, nem mas terhesseget, hanem a sajatunkat.

Soha nem ereztem azt, hogy nekik miert megy, ha nekunk nem, vagy hasonlok, mert ha masnak sem sikerult volna, attol meg nekem nem lesz gyerekem. Mondjuk amugy sem veszek reszt masok eleteben meg gondolati szinten sem, nem feltetlenul pozitiv szemelyvonas ez, de engem epp hidegen hagy, hogy massal mi tortenik.

Talan ezert sem erintett rosszul a gyerektema sem.

2018. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Johetnek sikersztorik is utolso, igen:) Az ad nemi remenyt. Baratnom nemreg mondta, hogy jon a masodik babajuk, hat jo, hogy nem szemelyesen mondta, mert annak ellenere, hogy persze orulok az oromenek, nem tehetek rola, de nagyon szomoru lettem, ahogy eszembe jutott, hogy nekunk meg mindig nem jon.
2018. aug. 22. 12:30
 10/22 A kérdező kommentje:
Marmint 7-es:)
2018. aug. 22. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!