Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dajdajozó, alkoholista szomszé...

Dajdajozó, alkoholista szomszéddal mi a teendő?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 20:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, megoldódott a dolog. Közös képviselő intézkedett, jegyzőnél történt bejelentés, és a lakókkal is egyeztetve lett a dolog. Kicsit rinyáltak alkeszék, de egyelőre bement nekik a dolog szerencsére. Nem annyira elvetemültek amúgy, csak sajnos tényleg nagyon alkeszek... Egyikük meg állítólag süket is, mint az ágyú. Ártani nem akarok nekik, tehát nem szeretném, ha kilakoltatnák őket vagy ilyesmi, csak ugye én is itt lakok, és kell a nyugalom. A rendőri intézkedésról amúgy kiderült, hogy jogsértő módon történt, de ez már nem az én felelősségem.
2020. dec. 12. 21:04
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt alkoholista szomszédom a bömbölő Kossuth rádióra aludt el.Lesétáltam kinyomtam a villanyóráját, minden reggel ott találkoztunk mikor támolyogva morgott, megint elment az áram. És ez így ment minden nap.
2021. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Milyen kár, hogy az ilyenekkel nem lehet úgy bánni, ahogy megérdemelnék.
2021. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!