Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A 10 emeletes panelekban hogy...

A 10 emeletes panelekban hogy ellenőrzik hogy mindenki otthon van 8 után? Bemegy a rendőr a lépcsőházba?

Figyelt kérdés

2020. dec. 18. 17:50
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Pl kivisszük a kukát a kerítésen kívülre, megyünk be, rendőr. Érted? Itt tartunk ezeken és hasonlókon kell gondolkodni manapság. Kérdezem én: Én aki naponta 3 családtagommal kerülök kontaktba, miért én vagyok kovid szempontból rosszabb mint akik partiznak a panelben, vagy vásárolgatják az ajándékokat (mi azokat rendeljük)
2020. dec. 18. 18:06
 12/32 A kérdező kommentje:
Tényleg lehet cigizni? Mert kapaszkodj meg egyesek szerint azt SEM lehet, illetve nem lehet tenni 5 lépést a házad előtt.
2020. dec. 18. 18:07
 13/32 anonim ***** válasza:
89%
Paranoiával még nem kezeltek téged?
2020. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem vagy otthon annak lehet az az oka is hogy munkában vagy. Sokan dolgoznak több műszakban és a kutya sem ellenőrzi ezt. Ha az utcán kiszúrják hogy sétálgatsz odamennek igazoltatnak, megkérdezik hogy miért vagy kint, ha nem tudod igazolni hogy munkából mész haza vagy odatartasz, ugye munkáltatotól kapsz igazolást erre akkor lesz bírság. Ha elmész mondjuk este 8 óra előtt rokondohoz, barátodhoz és ott éjszakázol hajnali 5 ig azt sem fogják nézni. A lényeg hogy közterületen ne legyél ha nem indokolt. Persze ha beteg hozzátartozóhoz sietsz mert baj van, vagy te sérültél meg és mész a kórházba az megint más helyzet azt elfogadják indoknak.
2020. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
Azért szívrohamot ne kapjál.
2020. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%

14, hetes vagyok, és abszolút fogalmam sincs, miről beszélsz. De nyilván te meg tudod különböztetni az anonimokat 😂

Ritkán jövök ide, és a 13-ast meg pont nem én írtam 😃

Lázas meg talán gyerekkoromban voltam utoljára.

Van életem, köszönöm az érdeklődést 🙂 Stabil párkapcsolatban élek, szeretem a munkám, boldog vagyok, és van annyi intelligenciám hogy meg tudom érteni a kiadott rendeleteket, és nincs rá szükségem hogy a gyk-n értetlenkedjek hogy akkor most ez hogy van.

2020. dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
97%
A férjemet az első héten elkapták, 50 ezer Ft volt a büntetés. Ha nem fogadta volna el, feljelentik, és 150 ezer Ft. Sajnos ez komoly.
2020. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%

Nem ellenőrzik, nem mennek be a panelokba.

A szabály az, hogy nem tartózkodhatsz közterületen este 8-tól reggel 5-ig, ha nem munkába mész/munkából jössz (igazolással), nem sétáltatsz kutyát (a lakcímkártyádon lévő lakhelyed 500 méterén belül. Itt számít a lakhely, cink, ha valaki nem ott lakik kutyával, ahova be van jelentve. Ismerőst emiatt már büntettek 50.000-re) vagy nincs szörnyen erős indokod arra, hogy ne ott legyél (ismerős/rokon/te rosszul vagy, vészhelyzet van). Nem otthon kell lenni, hanem nem közterületen.

Ha kint bagózik valaki a ház előtt közterületen és meglátja a rendőr, megbüntetik vagy figyelmeztetik. Valószínűleg büntetés lesz, mert ez nekik ingyen pénz. Nem fotózgatnak, mert ketten, katonával hárman vannak, az illető meg egyedül. Az ő vallomásuk lesz a bizonyíték ellene és ez bőven elég hozzá.

2020. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
73%

Szerencsére egyáltalán nem befolyásol hogy mit hiszel, csak nevetek rajtad 😃

Az viszont tuti hogy pasi vagy, csak a pasik tudnak ennyire orstobák, paranoiásak és bunkók lenni. Gondolom anyukáddal élsz még és puncit akkor láttál utoljára amikor kijöttél egyből, ismerem a fajtádat 🙂

Az ilyeneknek szokott ennyire fájni az élet.

Fröcsögj csak tovább, hergeld a válaszolókat, én nem sajnálom tőled ezt a pillanatnyi örömöt, mert neked csak ennyi jutott.

Viszont most itthagylak, mert egyrészt épp a vacsorát főzöm, másrészt nem vagyok hajlandó lemenni erre a szellemi színvonalra, amit te képviselsz. Pá! 🙂

2020. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%
Kijárási!!! tilalom van. Tehát mindegy, hogy egy adott épületben, városban, (országban) hol vagy pontosan. A lényeg, hogy este 8-kor ne legyél közterületen.
2020. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!