Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan ébreszthetne fel...

Hogyan ébreszthetne fel faterom csendbe?

Figyelt kérdés
Egy csepeli munkahely miatt, lehetőségem lett a fateromék albérletében lakni (ő, egy szobatársa és én pedig a másik szobában lévő lakótársal aludhatnék), viszont a szobatársam délutános munkabeosztásban dolgozik, ami azt jelenti, hogy 01:00 körül esik be. Nem szeretném elszúrni ezt a lehetőségem, mert tetszik ez a munkahely és csak 1-,1,5 hónapig lennék ott amíg sok túlórával összegyüjtenék egy munkábajárós autora. Éppen ezért, mivel faterom 04:20kor kel, arr gondoltam, hogy ha ő keltene fel VALAHOGY CSENDBEN,de hatásosan, akkor azzal a szobatársamat se zavarnám. De hogy lehetne ezt megoldani szerintetek a leghatékonyabban?

2020. dec. 21. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem magadat ébreszted? Veszel 8 ezerért egy okoskarkötőt, és rezgéssel ébreszt. A telefonodat le is némíthatod, mert híváskor, és sms vagy bármilyen értesítéskor is rezeg az óra, így nem zavarsz senkit.
2020. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Attól tartok, hogy rezgésre nem ébrednék fel. Csengőhangra is nehezen, sajnos.
2020. dec. 21. 12:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért nem apuddal alszol egy szobában?
2020. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert az ő szobatársának a munkarendje (ugyanolyan mint fateromnak) nem fér össze az én szobatársaméval. Meg nem is akarok kellemetlenkedni, hogy bárki rendezkedjen át miattam, mert ezzel ígyis szivességet tesznek.
2020. dec. 21. 13:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb lenne apuddal együtt aludni. Amúgy az okoskarkötő/óra jó megoldás, én is arra kelek, és nem ébresztem fel feleslegesen a párom.
2020. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Apud gondolom csendben át tud menni, és meg tud egy kicsit rázni, simogatni a vállad, befogni az orrod vagy valami. Nem egy nagy művészet ez, azért ezt be kell látni.
2020. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van.. csak érezhetően már most nyűg vagyok fateromnak... (januar elejen megyek oda) Tenyleg ilyen egyszeru, ahogy mondod utolso, de hiaba kertem rá faterom, okosorárol hallani sem akar (mert nekem nincs penzem megvenni), de felkelteni sem akar... hasznaljak ebresztot, azt mondta... csak igy meg félek, hogy idő előtt kitessékelnek és akkor oda a munka és az esélyem a kocsira... szóval megvagyok lőve..
2020. dec. 21. 14:47
 8/15 anonim ***** válasza:
Felébred a szobatársad. És? Ettől nem fognak kitessékelni. Viszont bocs de ez szó szerint hiszti amit csinálsz.
2020. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Biztos bután hangzik de mi lenne ha 'gyakorolnál' előre felkelni. Kezdetnek hangos csengő szó, majd jöhetne a telefon rezgés. Mire odaköltözöl már egyedül és csendben is menni fog.
2020. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt kiprobalom utolso, koszi a tippet! :)
2020. dec. 21. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!