Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan ebreszthetem ra a lany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ebreszthetem ra a lany hogy kar volt visszautasitania?

Figyelt kérdés
hogy megerne velem lennie

2020. aug. 30. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Én a helyedben valahogy féltékennyé tenném.

És is épp azt probalom az ex pasimmal mert szakitott velem szoval megprobalom féltékennyé tenni, és remélem rájön hogy hiba volt szakitani.

Szoval a te esetedben ugyan ez a szitu igaz meg nem volttok egyutt de ez müködhet szerintem.

Sok sikert

2020. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt neked kellene tudnod, hogy miért te vagy a főnyeremény.
2020. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Úgy hogy továbbra is beszélsz vele és nem adod fel. Ez sokak szemében nagy pozitívum, de ezt se vedd készpénznek, mert van az a pont, ahonnan bármit teszel csak barátok lesztek, vagy annyi sem
2020. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább legyél boldog mással aki miatt nem kell ilyeneken gondolkoznod. Na akkor majd megbanja de akkor mar késő
2020. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is utasítottam már vissza fiúkat és mindet azért, mert nem tetszettek vagy nem álltam készen kapcsolatra. Ilyen esetben azonban kifejezetten örülnék, ha más lánnyal látnám az adott fiút. (Örülnék, hogy boldog és remélném, hogy így már a kapcsolatunk is jobb lesz, nem lesz kínos.) Szóval próbálkozhatsz, de inkább a 4.-kel értek egyet.
2020. aug. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem sokat nem tehetsz, inkább éld rendesen tovább az életed. Csak azért összjönni valaki mással, hogy féltékennyé tegyed az előzőt, nem jó dolog. Egyrészt nem teljesen szereted azt, meg másrészt neked is kellemetlen lenne, ha összejönnél valakivel aztán szakítana veled és közölné, hogy csak azért jött össze veled, hogy visszaszerezze az előzőt.
2020. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!