Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennél egy ilyen szomszéddal?

Mit tennél egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Rendelsz karácsonyra egy ajándékot. Ami nem jön. Másnap idegesen, több alkalommal megnézed a postaládát, amit az egyik földszinti szomszéd észrevesz, majd miután elmondtad neki, hogy futárt vársz, ő szemrebbenés nélkül közi, hogy tényleg volt itt valaki tegnap, de ő kizavarta, mert látta, hogy nem postás, és a levélszekrényeket vizslatja. Ezek után hívod a céget, azok elmondják, hogy a futárukat tényleg elzavarták, így az ajándékot, ha még kell, csak a 2 ünnep között viszik, már ha az a barom beengedi.

2020. dec. 22. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Megmutatnám neki a fa testápoló (baseball ütő) hatásait a fájós hátra. Utána meggondolná, hogy kinek mit pofázik és mibe avatkozik bele.
2020. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Kend be ragasztóval a kilincsét :)
2020. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Purhab a zárva :D
2020. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Onnantól biztos, hogy kiszedném minden nap a leveleit a postaládából és mennének a kukába, számla, fizetési felszólítás, bármi. Csak hogy érezze a törődést.
2020. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Dik, milyen futár lehetett az, akit csak úgy el lehet zavarni!
2020. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
99%

Olyan nincs, hogy egy futár hagyja, hogy elzavarják!

Neki az a dolga, hogy kézbesítse, amit rendeltél, és a szomszéd - vagy akárki más - nem mondhatja meg, hogy mit csináljon!

2020. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

A szomszéddal nem törődnék mert nem ér annyit.

Viszont felhívnám a futár szolgálatot miért nem hívtak ha már az épületben volt az alkalmazottjuk.


Egyébként is miért a postaládát vizslatja ahelyett hogy felcsöngetne.

Egyébként is menj a troll kérdéseiddel.

2020. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

#7

Honnan tudod, hogy mennyire ijesztett rá szerencsétlen futárra a hülye szomszéd? Lehet volt is nála valami és azzal ment neki, hogy takarodjon onnan. A futár is csak ember, nem fogja a saját testi épségét kockáztatni egy csomag miatt. Én is szarnám le a dolgokat meg a kézbesítést, ha valaki nekem jönne. A szomszédnak semmi joga egy futárt elzavarni csak úgy,ok nélkül. Egy normális ember megkérdezi, hogy miben segíthet. Egyébként egy futáron eléggé látni, hogy futár szóval kérdés sem szükséges. Szóval tegyü fel megkérdezte mit akar, akkor gondolom a futár mondta hogy XY-nak hozott csomagot. Mi a gond akkor? Miért kell elzavarni őt?! Na látod, semmiért. Gondolom az idióta szomszéd kérdezés nélkül bele állt a futárba és elzavarta, az meg ilyenkor mit tegyen? Te mit tennél?

2020. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem futárcég, egy vállalkozás saját futára volt. Csöngetett-e vagy sem, azt nem tudom, nem vagyok odahaza 0-24-ben, ráadásul egy borítékban elfért a cucc.
2020. dec. 22. 17:48
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem is tudtam, hogy a futárok postaládába is kézbesítenek.
2020. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!