Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a helyzet Kanadával?

Mi a helyzet Kanadával?

Figyelt kérdés
Kanadáról szinte nem is lehet hallani sehol. Hírekben sem, cikkezni sem igazán cikkeznek róla. Pedig az USA szomszédja, plusz nem hiszem, hogy ennyire jelentéktelen ország lenne. Mondjuk számomra ezért szimpatikus ország, jó az életszínvonal, csendben eléldegélnek. Olyan, mintha a légynek sem ártanának.

2020. dec. 26. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Kanadát ránézésre értelmes emberek vezetik. Mivel nem ilyen magából hülyét csináló emberek vannak az ország élén, mint amilyen Trump volt, ezért nem is nagyon hallani "magas" hírértékkel rendelkező dolgokat onnan.
2020. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy például a bevándorláspolitikája Kanadának elég szigorú. Nagyon megválogatják, hogy kit engednek be. Nehezebb letelepedni oda, mint az USA-ba. De még így sem hallani róluk.
2020. dec. 26. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezz rá kinti magyarok fórumára . Amit le ad a tv azt célokkal teszi amit letagad azt jó okkal . Bitcsút videótárolón Tomcat PT valamennyire hiteles , 3 éve kiment ods . videót jó párat csinalt . Kommentben privát is tudsz tőle infot kerni . Trudó elnök libernyák kb annyira mint a Makaron .... Gender stb .
2020. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Kanadában biztos lehetsz benne, hogy kisebb a korrupció, mint pl. itt kelet európában. Meg az adófizetők pénzét is valószínűleg értelmesebben költik el.
2020. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
4@ talán igaz . Az nem hogy kint minden jobb szebb tisztább . A nyugat a cegei bankjai altal tarol keleten mindenhol . Ebből és gazdasagi haborúkkal hitelezik a műjólétet meg hitelekből . Britek omlanak Usa felforgatva omlani fog , Kanada Ausztralia is hamarosan felfordul .
2020. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
#5-os, akkor a kommunista kina jo uticel lehet egy adossagokat nem kedvelo polgar szamara.
2020. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg őket egyenként , más fejében nem tudom kinek mi a kedvező . Menj ki élj nyugaton keleten , megtudod mi a szitu , én már bejártam a vilagot van tapasztalatom .
2020. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Kanada egy kis ország gyakorlatilag, kb annyian laknak ott, mint Lengyelországban. Ehhez képest azért elég sokat hallani róla. Mindenképp többet, mint más 40 milliós országokról.
2020. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha érdekel Kanada akkor ajánlok egy youtube csatornát:


Csilla's channel.


Vannak benne vidik az általános Kanadai életről, bevándorlásról, nyelvtanulásról stb. Sztem jó!

2020. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. dec. 30. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!