Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest melyik reszek nem...

Budapest melyik reszek nem laknak kisebbsegek , ciganyok?

Figyelt kérdés
Hol lakik Bp-n a legtobb cigany illetve nem laknak?
2020. dec. 28. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Biztos van róla valahol statisztika vagy akármi, de szerintem nincs olyan terület ahol ne lennének


Ahol kevés van, vagy úgymond kevésbé putrisak az nyilván a Budai részen van, talán Római part vagy a gazdagabb részek.


Ahol putri is van meg Mónika show, az még mindig a nyolcadik kerület, az Orczy felé, Szigony utca környéke, Újpest és vonzáskörzete

2020. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahol nem, vagy csak jelentős kis számban laknak, az az 1., 2. és a 12. kerület, továbbá nem jelentős a számuk még a 11., ill. talán a 16. és a 17. kerületben sem.

Ahol nagyobb számban vannak, azok a 8., a 9., a 10., a 13., a 14. , a 19. és a 21. kerület bizonyos részei (de egyiknél sem az egész kerület).

A fel nem sorolt kerületek átlagosak ilyen szempontból.

2020. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: a nagyobb számban levő kerületek közül kihagytam a 20.-at, Pesterzsébetet.
2020. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat :)

22.kerulet milyen?

2020. dec. 28. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Budén kevés van, oda kéne telepíteni sokat, hogy a PC-terrornak végre vége legyen, és érdemben lehessen foglalkozni a cigány problémával...
2020. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak! Ki kéne írtani őket mint a covidot
2021. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Budán én még nem nagyon láttam. Illetve délen biztos vannak, Budafok környékén, de szerintem a XII. kerületben kb. egy darab sincs. Vagy olyan helyeken, mint Máriaremete.
2021. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!