Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen az élet felétek?

Milyen az élet felétek?

Figyelt kérdés
Hol élsz? Miért szeretsz ott élni?

2021. jan. 9. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Városban,trollna megyerbe.

Hát igazából itt nincsenek olyan nagy veszedelmek,hogy félni kelljen kimenni az utcára,mint Borsodban pl. Közel vannak a boltok,kényelmes így. De más szempontból meg hiányos,de nem élhetetlen.

2021. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi hiányzik ott?
2021. jan. 9. 00:32
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Velencében élek lassan két éve és imádom. Gyönyörű város, a közhangulat jó és egyszerűen még mindig elvarázsol, hogy valóra vált ez a gyermekkori vágyam. Persze nem tökéletes, például a turisták idegesítőek tudnak lenni és az áradás se kényelmes, de ezek számomra kis árak.
2021. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2

Lehetőségek,van mozi,van ez az amaz,de nagyon sokminden nincs. Normális kocsmák,balhé mentes kocsmák. Rendőrségi intézkedés hiány...Rengeteg bűnözőbe bele lehet szaladni.

2021. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

München aglomerációjában lakok egy 20 ezres kis városban. Sokáig kerestük az ideális helyet számunkra.

Nyugodt kis városi környezet sok parkkal, zöld területtel, kis forgalommal. Mindenki biciklivel jár mindenhova. A legtöbb dolog megvan helyben.

Viszont ha nagy városra vágyom, akkor elővárosi vonattal fél óra alatt München belvárosában vagyok. Amúgy meg tele van a környék tavakkal és egyéb kirándulóhelyekkel. Illetve az Alpok egy óra autóval.

2021. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eger külvárosában lakom, nagyon szép, történelmi város, sok szabadidős lehetőségekkel, szép környezetben, a környéken sok az erdő, változatos dombságok és hegységek. Minden megvan itt, ami Pesten is, viszont sajnos alacsonyabbak a fizetések, és nincs is olyan sok munkalehetőség.
2021. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

XF falu, Nógrád megye.

Nem valami jó, sok a cigány, nincs munkalehetőség, nagy a korrupció stb. Katasztrófa.

2021. jan. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Külvárosban élek.

Mindenki úgy állítja be a helyet, ahol lakom, mintha a világ végén élnék, ezért kevesen jönnek ki hozzám látogatóba, de a belvárostól 10-15 perc utazásra vagyok. Akárhova normális idő alatt el lehet jutni.

A házzal, ahol lakom, megszívtam, a szomszédaim 90%-a gyagya, de szerencsére a többség békén hagyja a másikat, van pár ember, aki próbál nagyon "közösséget építeni" (negatívan), de szerencsére ők is tuják, hogy hol a határ, viszont az alattam és a mellettem lakó szomszéd például egy tündér és vannak jófej szomszédaim is. :)

Ez a külváros nagyon szép, kellemeseket lehet sétálni, sok a zöld terület, jó időben ki lehet ülni, sok a szabadidős program.

Itt nőttem fel, túl sok gondom nincs a hellyel, sőt, szeretek is itt lenni, de mégis tervezem a költözést falura.


Ja és éltem külföldön, a tenger mellett, de sokkal jobban érzem magam ebben a külvárosban, ahol élek, plusz a falun, ahova költözni fogok.

2021. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ami a biztonságot illeti, itt megvannak a külvárosban a részek, ahova nem megy az ember, vagy, ha azon a területen kell áthaladni, hogy x helyre eljusson, akkor nem lassan mendegél, hanem igyekszik átjutni gyorsan, de azokat leszámítva a környéket biztonságosnak gondolom.
2021. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Az élet szívás, mindenhol.
2021. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!