Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A lakótelepünkön egy középkorú...

A lakótelepünkön egy középkorú férfi 2 órán keresztül azt kiabálta az utcán, hogy "maszkot le!" és "meg fogtok halni!". Ez jogilag minek minősül?

Figyelt kérdés

Mindenkihez, akin maszk volt ( az előírásoknak megfelelően ), agresszívan közeledett, egy idős urat majdnem fel is lökött. Természetesen emberünk a legnagyobb mértékben tojt az előírásokra.


Én csak az utolsó perceknek voltam szem és fültanúja, a szomszédom mesélte, hogy már órák óta ezt csinálja. Rendőrség kijött, de addigra eltűnt a férfi, visszament a lakásába. Úgy látszik senki nem tudta ki ő, mert a rendőrök tétlenül álltak a panel rengeteg közepén és senkitől nem sikerült megtudni, hogy hol lakik. Továbbiakat nem tudom, elindultam dolgozni, de szerintem elég szomorú, hogy látszólag ennek nem lett következménye. Remélem hogy valamilyen módon utána járnak.



2021. jan. 23. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Hülyeségnek
2021. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
46%
Kiabálásnak.
2021. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Bekattant.
2021. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg garázdaság, de leginkább semmi.
2021. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Jogilag semmi.


De amúgy szerintem jó amit csinált.

2021. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Azt jelenti, hogy tökös az úr és van esze is. Pont régebben hallottam, hogy visszahívtak maszkokat, mert kiderült róluk, hogy mérgezőek. Meg itt van ugye az orosz rulett oltásosdi is. Szóval lehet, ezekre gondolt, amikor arra célzott, hogy meg fogtok halni, ha tovább tűritek, hogy hlyének néznek benneteket. Nála most telt be a pohár és kikiáltotta az igazságot. Remélem ezért nem kap büntetést. Idegesítő valóban, hogy az emberek birkák, ez meg agresszivitást váltott ki a férfiban. Elhiszem..
2021. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Jogilag nem tudom minek minősül, amúgy meg épeszű tanácsnak, amit érdemes megfogadni
2021. jan. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!