Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tennétek, ha egy...

Ti mit tennétek, ha egy középkorú férfi többször követett, fogyelgetett már és utána jelent a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Huszonéves ves vagyok már, azt hiszi, nem tudom, kicsoda, de téved. Viszont szerintem ezt senkinek sem kell eltűrni, ez zaklatás. Mi az, hogy egy fél nap követett, időt, energiát nem spőrolva? Mi köze van hozzá, mit csinálok? Nem felbérelték, ajándékot kap érte, jószorgalomból rám kattant az idiótája... Pedig már közöltem, hogy feljelentem...
2020. ápr. 20. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hívj rendőrt telefonon, amikor követ, hogy ott helyben meg is fogják az embert.
2020. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, hogy zaklat. Ha a szüleidnek jelent csak tudnak róla valamit vagy beszélnek vele. Vagy rendőrség. Netán ha tudod hol lakik akkor figyelmeztesd, hogy követés helyett jobb lenne ha a kocsijára vigyázna vagy valami. Tehát amiben kárt tudsz tenni feltűnés mentesen. Lényegében burkolt fenyegetés. Vagy szólj férfi ismerősödnek ha van.
2020. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kocsit azt kövesse ha tudja...
2020. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hol lakik. De a barátnője, anyám kollegája. A férfi pártján vannak, mikor kivertem a balhét, szemembe mindog letagadják, de egymással beszélik, hol látott a Józsika, meddig követett. Azt is megbeszélték, hogy azért nem megy oda hozzám, meg kér számon (mi jogon bazzeg, mit csinálok 23 éves létemre), hogy ne bukjon le....
2020. ápr. 20. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen feljelenteném, mert zaklatás.
2020. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jelent a szüleidnek? Akkor az nyilván meg se fordult a fejedben ugye, hogy ők küldték rád. Mert ha erre ők nem lépnek semmit, akkor sajnos így van.
2020. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Hagyjátok már, a kérdező mentális beteg, évek óta írogatja a Józsikás kérdéseit
2020. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már megint itt vagy?
2020. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 14: elárulnád mi a bajod? És hogy miért vádaskodsz egyfolytában?
2020. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!