Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek ez jogos kérés?

Szerintetek ez jogos kérés?

Figyelt kérdés

Társasházban a szomszédban gyerek született és azt a kérést intézték felénk most, hogy mivel 8-10ig altatják, ekkor legyünk mi is csendben.

Halljuk 6 hónapja, mivel nekünk nincs másik szobánk, ők pedig abban a szobába tették a falra az ágyát, ahol az ágyunk van, mi is fent vagyunk 3 óránként fél órát, mintha nálunk sírna, füldugóval is hallani. Nem szóltunk, amikor kérdezték, hogy halljuk e annyit mondtunk hogy igen, nem hazudok.

Az ok, mert hallani ahogy folyik a víz amikor fürdünk, hajatszárítunk, beszélgetünk az ágyban, szexelünk... Tv nincs a szobában. Mi 5kor kelünk, 9-10 között kerülünk ágyba. Mit tennétek?



2021. jan. 26. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtok tenni semmit. Mindenki éli a maga életét. Ráadásul nem tévét, magnó üvöltettek. Végső esetben a több százezer forintba kerülő hangszigetelés. De az sem garancia. Gondolom, lakótelepi, panel lakás lehet.

Ott reménytelen.

2021. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Apjuk faszát azt. Szigeteljék le a pulyaszobát, ne másokat baszogassanak a kölkükkel. Tudod, mi a reális elvárás? 8 előtt és 7 után, hétvégén meg egyáltalán ne fúrj és üvölts, mint az állat. Ez egy jogos kérés. Hogy mit csinálsz délelőtt és nappal, az nek tartozik senkire. Mosolyogva indítanám a mosógépet is mellé.
2021. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha az kell, hogy egy lárva miatt börtönben éljek a saját otthonomban, csinálok magamnak, kösz. Más kölke miatt nem fogok semmivel többet megtenni, mint egy átlagos felnőtt szomszéd nyugalmáért. Aludjon máskor vagy majd megszokja.
2021. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
7%
Ennyi figyelmes házmestert rég fújt össze a szél. 🤣
2021. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
#8 figyelmesebbek, mint a szülők. A szülők úgy követelnek csendet, hogy mellé üvölt is az a nyomorult, mert neki szabad. De neki mindenki legyen síri csöndben, ugye? Hát hogyne...
2021. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Kiröhögtem volna őket első körben. Nem gondolják komolyan, hogy azért mert nekik gyerekük született, majd ti az ő alvásidejéhez fogtok alkalmazkodni és nem zuhanyoztok, nem beszéltek, nem szárítotok hajat, tulajdonképpen néma csendben ültök 8 és 10 között a saját lakásotokban.....

Ész megáll, hogy némelyek mit meg nem engednek maguknak, csak mert szültek egy kölköt. Az nem baj, hogy ti sem aludtak fél éve, mert a drága gyermekük folyamatosan felébreszt a bömbölésével?!

Megmondtam volna nekik, hogy már ne haragudjanak, de eszem ágában nincs a saját lakásomban néma csendben lenni, csak mert nekik úgy lenne jó. Vagy akkor tegyenek ők is “hangtompítót” a kölökre és akkor ti is csendben lesztek, na az úgy jó?🤦🏻‍♀️

2021. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Este keson halkan beszelgetnek, nem jaratnek mosogepet, de aki furdoszobahasznalat miatt ideges - kiveve ha hangos zuhany alol kiorditas volna -, az tenyleg vegyen egy tanyat. A tarsashazak hangszigetelese szar, iszonyu zajos emberek leteznek sajnos, de annal inkabb megbecsulnem, akinel alapzaj van csak.
2021. jan. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

#14:30 Itt TE vagy az egyetlen bunkó, ráadásul elég nagy. Ja meg a kérdező szomszédja, akik azt hiszik a gyerekük bármire is feljogosítja. Mondjuk te még ráadásként rosszindulatú is vagy, mert aki másképp mer gondolkodni, mint te, annak egyből el kezdesz mindenféle “jót” kívánni. Csak nehogy visszaüssön a karma.😉

Tudod a kérdésre kéne válaszolni, nem pedig a kommentekre, neked ez nem sikerült, akkor miről beszélünk?


Te táncolj úgy, ahogy a szomszéd fütyül, másnak meg joga van nem idomulni a szomszéd kölkének alvásidejéhez, ennyi. Nincs ebben semmi “házmesterkedés”!

2021. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Hangszigetelést. Főleg amiatt, mert zavar a gyereksírás.
2021. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem olyan szomszéd kéne mint te aki a kérdést feltetted. Mert aki még egy ilyen logikátlan kérésen is elgondolkozik, az rendes ember. Én mikor szóltam a szomszédnak nem elég ha kályhacsövet dug ki a garázsán kémény is kéne. Erre a válasz, neki jó így, meg erre nem költ pénzt. Erre mondtam neki azért mert te egy zsugori f... vagy nekem kéne nyelni a füstöt. Mindig, de mindig van legalább egy tapló szomszéd. Akinek épp nincs majd lesz. Én azt mondtam volna a babásoknak, természetes csendben leszünk, csak lécci reggel 8- 15 ig ti legyetek csöndben mert a cicánk akkor alszik.
2021. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!