Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek ez jogos kérés?

Szerintetek ez jogos kérés?

Figyelt kérdés

Társasházban a szomszédban gyerek született és azt a kérést intézték felénk most, hogy mivel 8-10ig altatják, ekkor legyünk mi is csendben.

Halljuk 6 hónapja, mivel nekünk nincs másik szobánk, ők pedig abban a szobába tették a falra az ágyát, ahol az ágyunk van, mi is fent vagyunk 3 óránként fél órát, mintha nálunk sírna, füldugóval is hallani. Nem szóltunk, amikor kérdezték, hogy halljuk e annyit mondtunk hogy igen, nem hazudok.

Az ok, mert hallani ahogy folyik a víz amikor fürdünk, hajatszárítunk, beszélgetünk az ágyban, szexelünk... Tv nincs a szobában. Mi 5kor kelünk, 9-10 között kerülünk ágyba. Mit tennétek?



2021. jan. 26. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%

Jaja. Mindenhol van egy elmebeteg debil szomszéd.

Én tuti visszavágtam volna azzal hogy a bömbölő kölykük miatt ti se alszotok már mióta...

2021. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is biztos megmondtam volna, hogy rohadtul zavar minket is, hogy nem tudjuk kialudni magunkat a gyereketek miatt.

Komolyan, már a kérdéstől is ideges lettem. Tényleg mit hisznek bizonyos emberek, azért mert szülnek egy gyereket, mindenki álljon vigyázba.. hol élnek?!

2021. jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

Nem leszek népszerű , mert gyerekmentes vagyok ( ezt büszkén is vállalom ) . De nehogy már a ti nyomorotok legyen az , hogy lefialt a szomszéd . Először én biztos,hogy beszélnék velük (normálisan ) ,hogy esetleg ha van rá mód akkor tegyék át máshova a babaágyat. Ha nem értenének a szép szóból sok idő elteltével sem akkor én személy szerint biztosan hangosan hallgatnék zenét . Hangos szex , minden ami zajos . Utálom a gyereksírást és az én életem ne legyen már megnyomorítva ,azért mert a szomszéd gyereket vállalt . Máshoz nem igazán fordulhatsz , mert ebben az országban (sajnos ) több joga van annak akinek gyereke van, még akkor is ,hogyha pofátlan módon vissza is él vele .

Kitartást kívánok .

2021. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
77%

Elküldeném őket a jó büdös k**va anyjukba!! Mi a szart képzelnek magukról?? Mindenki álljon vigyázba, mert őszentédesanyasága szart egy purdét?!

Első körben megkérdezném tőlük, hogy mennyire tette tönkre a purdé a szexuális életüket, hogy ennyire zavarja őket a tiétek (mert biztos őket zavarja, nem a purdét). Aztán beállítanám a TV-t, hogy óránként kapcsoljon be, amíg nem vagyok otthon, jó hangosra állítva, és este 8 és 10 között csinálnék direkt mindent, ami zajos. Rohadjon meg az ilyen antiszociális seggfej a fos szagú kölykével együtt!!

2021. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%
#14 ilyen alpariak ne legyünk már! Nem az a gyerek tehet arról, hogy tahók a szülei.
2021. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
En nagyon-nagyon hangos, egesz napos szexel bosszulnam meg ezt.
2021. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 KillingTheMercy válasza:
Támogatom az előttem szóló ötletét!
2021. jan. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne teljesítsétek, ennyi.

A gyereknek jogában áll sírni, nektek meg élni.

2021. márc. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Meghirdettük inkább, tervezik a másodikat...
2021. ápr. 6. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!