Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a duborgo...

Mit lehet tenni a duborgo szomszeddal?

Figyelt kérdés

Minden nap valamelyik szomszedot hallgatom, ahogy duborog a lakasaban...nemtudom mit csinal, tancol, futkozik akarmi, de folyamat duborog a fejem mikor este elfekszem es pihennek ezt kell hallgatnom. Annyira elegem van belole, egyelore nem tudom melyik lakasbol jon a hang, mert nem jartam utana mivel nem akarok magambol sem hulyet csinalni, hogy szolok neki vegyen mar fel egy papucsot mert elviselhetetlen ahogy mezitlab trappol. (Onnan tudom, hogy en szobapapucsban kozlekedek itthon es semmi hangja, viszont anelkul a mi lakasunk is duborog). Nem is ertem, ot hogy nem zavarja a sajat zaja beleremeg az egesz lakas.

Megis mit lehet ilyenkor csinalni???



2021. febr. 4. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha papucsot vesz fel, akkor meg olyan érzésed lesz, hogy fakalapáccsal verik a fejed tetejét.

Panelban laksz?

2021. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem...egy vadiuj tarsashazban...azt gondoltam nem lesznek itt ilyen gondok...borzalom :D
2021. febr. 4. 20:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy helyen lakunk....
2021. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Kiírod a folyosóra. Utána rendőrség csendhaboritas
2021. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne hidd hogy falun jobb. Náluk karácsony napján egész délután a fát vágta a csávó a szomszédban, előtte a cigányok vágtak ki minden fát szemben, mostanság meg a fúrógép megy, meg az állandó 30 kőműves karattyolása reggeltől estig valamelyik építkezésen mert állandóan az megy évek óta a környéken.
2021. febr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5:

[link]

2021. febr. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tásasház az ilyen, felnőtt ember vagy fogadd el és valódi gondokkal foglalkozz
2021. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Na azért nehogy már még a kérdező legyen lecseszve, mert hát “ilyen a társasház”... mindenkinek joga van a nyugodt élethez és igen, egy társasházban vannak alap zajok, de speciel a dübörgés pont az, amit egy minimális odafigyeléssel és egy puhább talpú papuccsal meg lehet oldani, tehát igen is tartsuk tiszteletben, hogy rajtunk kívül más is él ott!

Ha nem tudod honnan jön a hang, írj egy normális hangvételű levelet és ragaszd ki, hátha valaki magára ismer és felhúz egy papucsot.

Baromi idegesítő tud lenni, mikor egész nap mást sem hallasz, mint az elefántokat megszégyenítő dübögést.

2021. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Ezek a "vadiúj társasházak" rosszabbak mint a panelok.Majdnem olyan mintha kartonpapírból készültek volna...vékonyabbak a falak mint egy panellakásban,és sokkal jobban áthallatszik minden.Bár a panelok között is van ilyen meg olyan építésű,azért ha feletted valaki hangosan járkál,ugrál,táncol,házibulit tart,az bizony a panelban is le/felhallatszik.Az újépítésüekben pedig mégkönyebben.Én úgy vettem észre hogy panelban a feletted lévőnek jobban lejön a zaja,mint a melletted lévőnek (aki ha hangosan ordít,zenét hallgat,veszekszik,szintén valamilyen szinten hallható.Nem írtad laknak-e feletted,de ha igen,akkor valamelyik feletted lévő lehet a ludas,én arra tippelek...lehet nem is a közvetlen,hanem mondjuk a kettővel feletted lévő.
2021. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy terasz van felettem, a tulaj meg nem koltozott be azt tudom, ugyh tuti nem...multkor 3 emelettel lejjebb az epulet masik felebe talaltam meg egy idiotat aki vasarnap furt. Olyan volt minths a szomszedbs lenne....alig lehet megtalalni mi honnan jon
2021. febr. 24. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!