Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Örültök neki, hogy Magyarorszá...

Örültök neki, hogy Magyarországra születtetek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 14:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
Igenis,meg nem is, mert gyönyörű a hely is, meg az emberek vonásai is, de külföldi helyeken meg jobbak szoktak lenni jobb megélhetési lehetőségek viszont. Ja de meg ami még jó, hogy nekünk van a legkirályabb nyelvünk:) Sőt, vannak olyan kajáink, ami lehet, hogy pl külföldön nem is annyira elterjedt; vagy tőlünk indult ki.:) Meg vég változatos a káromkodási szókincsünk is, én azt is nagyon szeretem. Meg pl egyszer valaki megjegyezte, hogy tök jó, hogy pl nekünk van a sima szeretetre, meg a szerelemre is külön szavunk. Meg olyan könnyed ez a nyelv, senem "susogós", senem "harapós", hanem tehát olyan egyszerű, könnyed, mint egy ilyen tavaszi szellő. :) Meg amúgy nagyon jók a népdalok, de azok mondjuk biztos máshol is. :):):) Meg még a székelykapuk menők. :):) Jártam már arrafelé is, tökre tetszett. :) Meg még a csodaszarvast is szeretem. :):) Meg még olyan tök jó változatos a szókincs tehát. :):) Meg menő ez a lovas íjász dolog is, menően hangzik. :):) Meg szépek a hímzett motívumok; meg még cool a koronánk is, tehát létezhet pl olyan ékszer, ami már kicsit sok; de tehát ez így pont jó, szép ez. :):) Meg még pl rengeteg szóviccet lehet csinálni, pl amikor labdáznak, hogy "Mögötted", mire a másik "Döhogyis öttem mög.' :) Ez pl még aranyos. :):)
2021. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
*ja meg a rövidszörű magyar vizsla pl egyik legszebb kutyafajta. :):)
2021. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
*na de itt valamit előbb nem írtam egyértelműen, de tehát asszem, kijelenthetjük, hogy Magyarországon élnek az egyik legszebb emberek. Tehát ez az egyik hely a Világon, ahol a legszebb emberek élnek; nem mindenhol vannak ennyire gyönyörűek. (nem mindenki csodaszép, de az emberek kb 90%-a szerintem.:))
2021. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 GretaThunberg ***** válasza:
64%
Igen. A világ nagy része nem ilyen jó hely.
2021. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem annyira. Születhettem volna sokkal jobb helyre is. Ugyanígy születhettem volna rosszabbra is de ez nem vigasztal.
2021. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%
Örülnék neki, ha Magyarország nyakán nem állandóan kizsákmányoló, rendkívül buta kormány ülne, hanem egyszer tisztességes emberek próbálnának kezdeni valamit ezzel az országgal, illetve ha az embereknek nem lenne ilyen birka mentalitása, hogy nem képes tenni semmit az ország érdekében, ami végső soron az ő érdekük is lenne.
2021. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Számomra semleges dolog.
2021. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne rosszabb, lehetne jobb is. De azt tapasztaltam az elmúlt harminc évben, hogy elsősorban rajtam múlik, hogy elérem-e a céljaimat.

Szerencsére külső tényezők nem akadályoznak benne, mint mondjuk egy súlyosan diktatorikus országban történhetne.

2021. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%
No
2021. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Örülök, hogy a föld szerencsésebb felére születtem és nem szenvedek alapvető dolgokban hiányt és nem dúl a fejem felett háború.
2021. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!