Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Első emeleti lakó bejön és...

Első emeleti lakó bejön és üvöltözik az üzletbe, legközelebb hívjam rá a rendőrt?

Figyelt kérdés

Már 30 éve működő, 7 emeletes panellakás földszintjén dolgozom egy hús és hentesáru nagykereskedésben. Az előző első emeletes lakót sikeresen elűztük, mert annyira utált minket, hogy anno ürülékkel kente be a kilincset, kipukkasztotta az összes teherautónk gumiját és az ablakainkat is bedobálta éjszaka. Azóta minden is be van szerencsére kamerázva, ilyen újra nem történhet be, meg ez az elmebeteg elköltözött szerencsére. Viszont 2 éve ez az új család beköltözött. Ők is ugyanúgy utálnak minket. Mivel mindenhol kamera van, ártani nem ártanak, viszont már olyan "idegösszeroppanást okoztunk nekik", hogy a fiatal felnőtt srác minden reggel 5 körül (amikor nyitunk, jönnek a teherautók, pakolunk, kezdődik az élet, hangosak vagyunk) az ablakon keresztül üvöltözik kifele mindenféle "szépségeket". Ezután amikor a vásárlók is jönnek, olyan 8-10 között, bejön és üvöltözik velünk 5-10 percig, a vásárlók szeme láttára. Már úgy kell a hülyéjét kiparancsolni. Tuti, hogy holnap is ugyan ez lesz.

Miért üvöltözik? Mert minden nap neki is 5-kor kell kelni és ez bántja, mert hát minden felhallatszik hozzá. A teherautók az ablaka alá állnak, a pakolás róla hogy húzzuk a földön a rekeszeket, a rekeszek földre vagy csövekre csapkodása az üzletben, minden amit egy ilyen üzlet tud kiadni magából. Emellett zavarja, hogy sokszor kiabálva kommunikálunk egymással, máshogy sokszor nem is lehet. Természetesen Ő hibája, hogy egy lakhatásra alkalmatlan lakásba költözött, mi voltunk itt előbb és nem kéne ezzel minket okolni.

Szerintetek amint jön holnap, hívjam a rendőröket rá? Esetleg még a youtubera is gondoltam, hogy felveszem és kiteszem az idiótáját, bár félek a személyi jogoktól.



2021. febr. 7. 16:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/213 A kérdező kommentje:
Idióta vagy ember. Már ha te vagy. Megint bejöttél, már vártam az ordítozást, előkaptam a telefont, hogy hívjam a rendőröket, de hála jó ég nem üvöltöttél most, csak elkezdett ez az idióta videózni minket, miközben rakodtunk befele. Szerencsére gyorsan kikergettünk. Igen, ma hangosabbak voltunk a szokásosnál, kicsit hangosabban csapkodunk meg húzzuk a földön a dolgokat mert sietősben voltunk, meg hangosabban üvöltöztünk, de mondjátok meg, mit csináljunk ha idióta kollégák is vannak és elcsesznek mindent, lyukas kezűek és kiejtik a rekeszeket? Megérdemlik a leordítást. De figyelj, legalább a rádiót kikapcsoltuk, amióta nem foglalkozol velünk.
2021. febr. 22. 14:08
 42/213 anonim ***** válasza:
100%
Jo nagy primitiv BAROM allat a kerdezo, meg az egesz bolt. Kuurvara meglehetne oldani a problemat. A teherauto megall 30 meterre a haztol es egy halk gumikeres kocsival nema csendben be lehet hozni az arut. Es rohadtul nincs szukseg kozben reszeg uvoltozesre. Ha megis beszelgetni kell, akkor fullhalgatoval mikrofonnal adovevovel nema csendben megoldhato a kommunikacio.
2021. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/213 A kérdező kommentje:
Mintha letudna parkolni bárhol is a teherautó. Lakóparkövezet az egész környék, szűk az egész sajnos nem ennek lett kitalálva, teherautónak nincs hely máshol, mint a bolt előtt, a lakó ablaka alatt. Így is pont ki kell centizni, hogy elférjenek tőlük a lakóknak az autóik. Na és képzeld amikor 2-3 kamion felsorakozik mert lassúak vagyunk. Kész káosz van akkor. Hétfőnként több mint 10 teherautót fogadunk. Na és arról behozni több sarokról arrébb a cuccokat, nem kivitelezhető. Ja persze, majd walkie-talkieval fog mindenki beszélni, csak mert egy hülye nem tud nyugodtan meglenni a lakásában miközben egy kis robaj van alatta, hagyjuk már..
2021. febr. 22. 15:30
 44/213 anonim ***** válasza:
98%

Oh mi megy itt :D Nagyon élveztelek ma titeket, füldugóval is 10 percenként szívrohamra keltem a puffanásoktól, rosszabb mint valami háborús övezet. Meg ma valami nagyon nyikorgott órákon át, mintha húztatok volna valamit a földön, de rohadt hosszú ideig. Ja és az is tetszett, ahogy üvöltöztetek, hogy "VigYÁÁÁZZZ ÁÁÁÁÁÁÁ" meg "OdafIGYELJMÁÁÁÁÁÁÁÁ ÍÍÍÍÍÍ" meg "héjéjéjJÉÉÉÉÉÉÉÉJÉÉ HÁHÁÁ" ezek nagyon tetszettek, beleégtek az agyamba, tényleg mintha wgy kicseszett elmegyógyintézet lenne alattam.

Kb 2 hetes kép, kb így néz ki alattam a dolog, látható hogy szinte a szobám alatt van a dolog és az is, hogy ez nem a megfelelő környék egy ilyen boltnak: [link]

2021. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/213 anonim ***** válasza:
100%

"csak mert egy hülye nem tud nyugodtan meglenni a lakásában miközben egy kis robaj van alatta, hagyjuk már.."


De nagy arcod van, boltos. Kíváncsi lennék, te hogy viselnéd, ha a te ablakod alatt menne ugyanez. Nem hallottam eddig a boltodról, de hogy a leírtak alapján nem vásárolnék soha nálad, az is biztos. Részvétem a lakóknak.

2021. febr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/213 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen barmot, mint a kérdező, rég helyre kellett volna tenni (pofozni) az összes lakóval összefogva. Nagy az arc, de hiszem, hogy valahogy sikerül megszüntetni ezt a kicseszett üzletet, ahol direkt provokálják a lakókat!
2021. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/213 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 2 bíróságot megjárt a dolog, több mint 30 lakás összefogásával. Semmit nem ért, ők nyertek. mert levan mind a városi, mind a megyei bíróság, mind a rendőrség "húsozva". Olyan védettséges élveznek, hogy semmit nem lehet csinálni. A médiát felkerestem, a városi lap már írt róla egy cikket, többet nem írnak róla mert felesleges, más média még csak válaszolni sem méltatott vagy pedig nem találják érdekesnek. Nagyon sok helyre kiírtam, redditre, városi facebookra, szomszédos blogokra, stb. Mindenhol engem szidtak, hogy az én hibám, hogy egy olyan panelba költöztünk, ahol ez a helyzet. Idézem: ,,Ők voltak ott előbb, nekik van joguk ehhez" vagy pedig ,,Saját tulajdonban azt csinál a cég, amit akar". Ez Magyarország és Dunaújváros. Nincs mit tenni.
2021. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/213 anonim ***** válasza:
100%
A 44-esen levo kepbol, kb egy atlagos utca, parkolo latszik, ahol valoszinuleg szamtalan lehetoseg lenne a kamionokkal messzebb megallni. Egyaltalan nem kene olyan kenyelmesnek lenni, hogy a kaminonnal beparkolok a lepcsohazba. Ez egy LAKOOVEZET, egyaltalan hogy a francba vegezhet ott valaki olyan merteku ipari tevekenyseget ahova napi szinten kamionok jarnak ? Es az fajta, celtalan, agyatlan uvoltozes meg, amirol a NYILVANVALOAN szellemifogyatekos kerdezo beszamolt, az meg elfogadhatatlan egy lakotelepen. Meg nappal sem elfogadhato, de hajnali 5-kor meg aztan vegkepp nem. Az biztos hogy egy alapos verest erdemelne az egesz banda ott boltban, ezert VERLAZITO POFATLANSAGERT.
2021. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/213 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek 48-as. De a törvény őket védi.
2021. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/213 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy ma egész nap kalapáltok, meg veritek a csöveket, de ezt a vemhes kutyaugatás imitálast hagyd már abba légyszi....
2021. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!