Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Első emeleti lakó bejön és...

Első emeleti lakó bejön és üvöltözik az üzletbe, legközelebb hívjam rá a rendőrt?

Figyelt kérdés

Már 30 éve működő, 7 emeletes panellakás földszintjén dolgozom egy hús és hentesáru nagykereskedésben. Az előző első emeletes lakót sikeresen elűztük, mert annyira utált minket, hogy anno ürülékkel kente be a kilincset, kipukkasztotta az összes teherautónk gumiját és az ablakainkat is bedobálta éjszaka. Azóta minden is be van szerencsére kamerázva, ilyen újra nem történhet be, meg ez az elmebeteg elköltözött szerencsére. Viszont 2 éve ez az új család beköltözött. Ők is ugyanúgy utálnak minket. Mivel mindenhol kamera van, ártani nem ártanak, viszont már olyan "idegösszeroppanást okoztunk nekik", hogy a fiatal felnőtt srác minden reggel 5 körül (amikor nyitunk, jönnek a teherautók, pakolunk, kezdődik az élet, hangosak vagyunk) az ablakon keresztül üvöltözik kifele mindenféle "szépségeket". Ezután amikor a vásárlók is jönnek, olyan 8-10 között, bejön és üvöltözik velünk 5-10 percig, a vásárlók szeme láttára. Már úgy kell a hülyéjét kiparancsolni. Tuti, hogy holnap is ugyan ez lesz.

Miért üvöltözik? Mert minden nap neki is 5-kor kell kelni és ez bántja, mert hát minden felhallatszik hozzá. A teherautók az ablaka alá állnak, a pakolás róla hogy húzzuk a földön a rekeszeket, a rekeszek földre vagy csövekre csapkodása az üzletben, minden amit egy ilyen üzlet tud kiadni magából. Emellett zavarja, hogy sokszor kiabálva kommunikálunk egymással, máshogy sokszor nem is lehet. Természetesen Ő hibája, hogy egy lakhatásra alkalmatlan lakásba költözött, mi voltunk itt előbb és nem kéne ezzel minket okolni.

Szerintetek amint jön holnap, hívjam a rendőröket rá? Esetleg még a youtubera is gondoltam, hogy felveszem és kiteszem az idiótáját, bár félek a személyi jogoktól.



2021. febr. 7. 16:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/213 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress vmi verőembert
2021. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/213 anonim ***** válasza:
100%
Börtönbe dugnak érte.
2021. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/213 anonim ***** válasza:
100%
Mivel érdemeltem ki már megint a rádió bömböltetését? Csak kiszóltam, hogy legyetek szíves ne az ablakom alatt tágyaljátok meg a focimeccset ordítva, mert nem érdekel alvás közben, hogy a két védő kit szorított be. Pattognak az idegeim már miattatok.
2021. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/213 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem miattad bulizunk munka közben, de igaz kiérdemelted a rikácsolásod miatt. Elég már ebből, vegyél füldugót azt jónapot. Fogadd már el, hogy itt te nem tehetsz semmit, tűrj ha már ideköltöztél öcsém... Vagy mégjobb: Menj el dolgozni 5-től 16-ig és woala, nem találkozol velünk. Egyetem helyett lehet jobban járnál és még pénzed is lenne elköltözni. Áll az alku? Holnap meg ne halljam a hangod mert így sem tudok aludni és 5-kor nincs kedvem még téged is hallgatni pár óra alvás után.
2021. márc. 5. 00:28
 55/213 anonim ***** válasza:
96%
Kedves lakó, marha egyszerű a megoldás, annyit mondanék, hogy a központi biztositék táblát keresd.
2021. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/213 anonim ***** válasza:
96%
55: De csakis egy hosszú szabadság/zárvatartás előtt, hogy rájuk rohadjon a sok hús! :D
2021. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/213 A kérdező kommentje:
Álmodj királylány... Úgy büntetnek meg érte, hogy a gatyádat is ráfizetheted, ha ránk mered rohasztani a húst. Barmok..
2021. márc. 10. 21:22
 58/213 A kérdező kommentje:
Köszönöm az alpári válasz törlését a moderátoroktól. Amúgy ma egy kis kreatív zenés előadást tartott az egyik teherautósunk, az üres rekeszeket dobálta fel a teherautóra és a puffanásokból a We will rock you ritmusa jött ki. Erre ez az idióta lejött, ordibált hogy "Ne dobáld már!" aztán olyan jó fej volt a teherautós (aki nem is ismerte a srácot, azt se tudta, hogy ki), hogy csak azért is ráadott még egy kis kakaót és erősebben vágta be a teherautóba az üres rekeszeket. Tiszta vörös fejjel ment vissza a lakásába, sírva nevettünk.
2021. márc. 12. 13:19
 59/213 anonim ***** válasza:
94%
Zene? Inkább úgy mondanám, hogy Afganisztánban éreztem már magam. Nem tudtam eldönteni, hogy lövöldöznek-e odakint vagy megint ti vagytok a retardált pakolásotokkal.... Olyan szívrohamra keltem, hogy lefordultam az ágyról (FÜLDUGÓVAL!) és a wc-be siettem hányni, mert rosszul lettem tőletek. De ott sem tudtam lenyugodni, mert ott meg mégjobban áthallatszik minden. Rühellek benneteket, minden porcikámból.
2021. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/213 anonim ***** válasza:
90%
Itt az egyetlen alpári te vagy, retardált kérdező!
2021. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!