Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Első emeleti lakó bejön és...

Első emeleti lakó bejön és üvöltözik az üzletbe, legközelebb hívjam rá a rendőrt?

Figyelt kérdés

Már 30 éve működő, 7 emeletes panellakás földszintjén dolgozom egy hús és hentesáru nagykereskedésben. Az előző első emeletes lakót sikeresen elűztük, mert annyira utált minket, hogy anno ürülékkel kente be a kilincset, kipukkasztotta az összes teherautónk gumiját és az ablakainkat is bedobálta éjszaka. Azóta minden is be van szerencsére kamerázva, ilyen újra nem történhet be, meg ez az elmebeteg elköltözött szerencsére. Viszont 2 éve ez az új család beköltözött. Ők is ugyanúgy utálnak minket. Mivel mindenhol kamera van, ártani nem ártanak, viszont már olyan "idegösszeroppanást okoztunk nekik", hogy a fiatal felnőtt srác minden reggel 5 körül (amikor nyitunk, jönnek a teherautók, pakolunk, kezdődik az élet, hangosak vagyunk) az ablakon keresztül üvöltözik kifele mindenféle "szépségeket". Ezután amikor a vásárlók is jönnek, olyan 8-10 között, bejön és üvöltözik velünk 5-10 percig, a vásárlók szeme láttára. Már úgy kell a hülyéjét kiparancsolni. Tuti, hogy holnap is ugyan ez lesz.

Miért üvöltözik? Mert minden nap neki is 5-kor kell kelni és ez bántja, mert hát minden felhallatszik hozzá. A teherautók az ablaka alá állnak, a pakolás róla hogy húzzuk a földön a rekeszeket, a rekeszek földre vagy csövekre csapkodása az üzletben, minden amit egy ilyen üzlet tud kiadni magából. Emellett zavarja, hogy sokszor kiabálva kommunikálunk egymással, máshogy sokszor nem is lehet. Természetesen Ő hibája, hogy egy lakhatásra alkalmatlan lakásba költözött, mi voltunk itt előbb és nem kéne ezzel minket okolni.

Szerintetek amint jön holnap, hívjam a rendőröket rá? Esetleg még a youtubera is gondoltam, hogy felveszem és kiteszem az idiótáját, bár félek a személyi jogoktól.



2021. febr. 7. 16:12
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/213 anonim ***** válasza:
93%
Nem veszitek észre hogy a kérdező egy megkeseredett szerencsétlen, aki azt élvezi, ha másnak szar? Valószínűleg se kutyája se macskája és mindenkire féltékeny, aki többre vitte mint ő :) pszichológus tudna segíteni rajta de szerintem megérdemli, hogy ilyen nyomorult. Szerintem még pinát se látott életében :D jaj kicsit meg is sajnáltam..
2021. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/213 anonim ***** válasza:
100%

Walkie-talkie?

Lidlben vagy Aldiban jártál már?

2021. márc. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/213 anonim ***** válasza:
97%
Ne próbáljatok megoldásokat kitalálni neki, semmi értelme, nem akar normális, értelmes ember módjára viselkedni. Ostoba szegény. El tudom képzelni, hogy max a 8 általános van meg neki. Persze ettől még lehetne intelligens ember, de nem az, így nyilván az az örömforrás neki, hogy másnak árt. Tipikus ostoba cigány viselkedés :/
2021. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/213 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a mai nap. Kirázott már a hideg. Ordítva "éneklik" a Csillagok, csillagok, hol lehet, meg az elvesztettem zsebkendőmet. Konkrétan mint az idióták. Eközben dobálják a rekeszeket az üzletben, de mintha nem lenne holnap, olyan erővel. Tehát valahogy így: HOL *ledobja izomerőből a rekeszt, beleremeg a panel* LEHEEEET, MOOND *megint ledob valamit tiszta erőből* EEEEEL. Az falak, padló, midnen rezonál. Nem bírom már, itt sírok a lakásban. Reggel 5-től mint a nyugodt alvás nem létezik. És most is úgy dobják fel a teherautóra az ablak előtt, hogy az egész utca morajlik tőlük.
2021. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/213 anonim ***** válasza:
100%
Élő Facebook adásban kéne közvetíteni a történeteket, hátha valami hivatalba kiverné már a biztosítékot, ami ott folyik és tennének végrevalamit.
2021. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/213 eakos1 ***** válasza:
18%
Mondjuk azért este 11- től reggel 5-ig tudsz aludni -én is így alszok minden nap pedig nem dobálnak húsos ládát az ablakunk alatt és hidd el nem drámázok egyik nap se. Utána tolom a reggeli tornát indúlás előtt és máris frankón índúl a nap. Ki korán kel aranyat lel.
2021. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/213 anonim ***** válasza:
100%

#76

Milyen édes vagy :) könnyen beszélsz úgy, hogy fogalmad sincs az egészről, miyen így élni. Nem a lakó vagyok, csak egy válaszoló, de biztos nem állítanám, azt amit te, úgy, hogy fingom sincs milyen arra kelni, amire ez a szerencsétlen lakó.

2021. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/213 anonim ***** válasza:
85%
75-ös nem mond hülyeséget!
2021. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/213 A kérdező kommentje:
Jaj de cukorborsó vagy kedves lakó. Ugye tudod, hogy mi hangosabban tudunk visszavágni? Értem, hogy nem tetszik a pakolás zaja, de te legalább ne trappolj úgy, mint egy víziló. Komolyan mint egy 5 éves gyerek, aki rúgja a padlót mert nem tetszik neki az élet. Semmit nem érsz el vele, a saját padlódnak ártasz és a vásárlókat meg zavarod feleslegesen. Fogadd már el kérlek, hogy egy vesztes vagy ebben az egészben, egy lúzer. Költözz el, mint ahogy az elődöd tette. Vagy kalap kabát az "idegösszeroppanásodban", de azt akkor a 4 fal között, köszi.
2021. ápr. 7. 11:25
 80/213 anonim ***** válasza:
97%

Te mekkora egy büdös gyökér vagy kérdező. Ritka gusztustalan, hogy még neked áll feljebb, szaros kis alkalmazottként úgy játszod itt az agyad, mint ha minimum te lennél a főnök..... Itt te vagy a lúzer, de hatalmas.

Megkeserítitek az ottlakók életét és még neked áll feljebb, hogy ne trappoljon a lakásban?! Helyében minimum elefánt csordát megszégyenítő módon közlekednék egész nap és annyi féleképpen hangoskodnék, ahányféleképpen csak lehet. Azt hiszitek ti bármit megtehettek, mert nem akadtatok még emberetekre, ennek az egynek örüljetek! Mindenkit nem tudtok ám megvesztegetni, az ottlakók helyében felvenném videóra, amit napi szinten műveltek ott és minden létező csatornán megosztanám, mennék a médiához, ahova csak kell, ameddig csak kell és minden létező módon lejáratnálak titeket. Szánalmas nyomorult banda!

2021. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!