Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kopog a szomszéd, mi a legjobb...

Kopog a szomszéd, mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Megunta valószínűleg az éjszakai végtelen pofázásomat a felső szomszédom. Éjjeli gamer vagyok és ilyenkor dumálok (nem ordítok, csak simán emberi hangnemmel) és beszélgetek másokkal. Na most én nem tudok elaludni hajnali 2 előtt. Plusz ilyenkor online a haveri társaságom. Amint elkezdek dumálni, rövidesen 10-15 kopogást hallok a plafonról tiszta erővel. Én értem, hogy az együttélés törvényeibe nehezen fér bele az éjszakai életmód, de most mit csináljak? Feküdjek le és forgolódjak hajnali 4-ig? Vagy szakítsam meg a gamer kapcsolataimat és valahogy próbáljak meg átállni nappali életmüdra? Esetleg valami jobb megoldás?

2021. febr. 17. 23:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Hat mar csak emiatt se artana atallnod a korabbi fekvesre.
2021. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Én tuti hepajoznék nálad,amiért éjjel hangoskodsz! Mi is panelben lakunk,de este 8-tól kuss van általában.

Itt is lakik egy tökkelütött, aki qvaanyázik mer' jácccccik! Bocs,de nem akarom,hogy a gyerekem végig hallgassa,meg én sem akarok hajnalban arra ébredni.


Menj el dolgozni kispajtás egyetem mellett,aztán majd le tudsz feküdni normális időben!


Csók: Anyu! :-D

2021. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Most akkorákat basz a padlóra, hogy csoda, hogy nem törik be. Pedig teljesen halkan beszélek.
2021. márc. 7. 00:30
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel fél 1-kor a halk beszéd is úgy tűnik a panelben, mintha kinn a konyhában beszélgetnél. Simán föl lehet rá ébredni, vagy nehezen lehet elaludni.

Alattunk lakik egy öreglány, egész este brazil sorozatokat néz.Már kívülről tudom, melyik, pedig nem ordíttatja a tévét.


Fölöttünk egy másik vénasszony meg nem tud aludni, ébred 3 körül.Nekiáll molyolni, beágyazni, buddog egész hajnalban. Még azt is lehet hallani,ahogy hozzáütögeti a konyhában a fakanalat a láboshoz.


Úgyhogy hidd el, minden hallatszik.Főleg, ha teljesen csönd van a házban.


Elhiszem, hogy nem tudsz aludni, de jobb lenne ,ha áttérnél jelbeszédre. :-)


Üdv: 12-es.

2021. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jelbeszéd a mikrofonba? Hát jó, biztos :D
2021. márc. 7. 16:18
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is panelban lakom és semmi ilyesmit nem hallok. Max ha nagyon ordítanak de akkor se értem hogy mit. Elég rossz lehet a szigetelés, vagy lehet valami lyuk a padlóban/csövek mellett.

Nehogy már a szomszéd momdja meg mikor beszélhet az ember a saját lakásában. Nyugodtan le lehet szigeteltetnie a padlót normálisan, akkor nem fog semmit se hallani.

2021. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, rossz a szigetelés nagyon. Pont felettem van az ágyuk, minden recsegést hallok, pontosan tudom mikor melyik oldalára fordul. Azt is hallom, amikor szexelnek és nyög a csaj. Azt is hallom, ha youtube videót néz a telefonján.
2021. márc. 7. 18:07
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire gáz a dolog, hogy még a telefon is lehallatszik, akkor ezzel sokat nem tudsz csinálni. Senki nem élhet teljes némaságban.

Próbáld meg azt, hogy éjfél után már nem beszélsz dc-n vagy akárhol, ahol dumáltok játék közben, csak hallgatsz. De ennél több nem várható el.

2021. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Azóta mennyire változott a helyzet?
dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!