Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Otthon hangos zenehallgatás...

Otthon hangos zenehallgatás szerintetek bunkóság? Szokott zavarni ha nyomatja a szomszéd?

Figyelt kérdés

Nos,egy olyan házban lakom ami egyben van egy másikkal,szóval ez még kínosabbá teszi a szitut.

Mikor úgy alakul,hogy szabad és egyedül is vagyok,szeretem délelőtt még csak nem is délután,kiengedni a gőzt,legjobb kikapcsolódás.

Főleg meg hogy már 1 éve nincsenek koncertek.

Nem bömböltetem egyáltalán,pl kimegyek a szobából és alig hallani valami foszlányokat,de a szomszéd,a 70 éves csóka jön a kalapácsával ide a falhoz és elkezd ütni,hogy mit az tök mindegy,csak tudassa hogy ő is itt van,ha én zajongok akkor ő is. Máskor sose csinál semmit,csak ilyenkor,szóval véletlen egybeesésnek se lehet mondani.

Neki itt a fürdő van,nem értem hogy zavarja annyira,2 fal csak elég kell már legyen

Múltkor,elmentem vásárolni,1 órát voltam oda azt még mindig ütötte,mondom gratulálok hogy az üres házon állt bosszút ilyen töretlenül.


Pedig nem is hülye zenét nyomatok hanem metalt,legalább azt értékelné:)


2021. febr. 22. 14:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
10-es: Sikerült összekuporgatni a Casio keverő árát a teszkós arufeltöltő fizetésedből? Ez azért kezdetnek jó. Az alsószentmártoni művházban az első haknidon imádni fogják. :D
2021. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha olyan, ami nekem is tetszik, akkor nem zavar.
2021. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kisebb mennyisegu hangos zenet azt el kell tudni viselni. Mondjuk heti 2-3 orat azt turnie kell, folleg ha mas zaj nincs. Tehat nem falfuras, kutyaugatas, gyereksiras mellett van meg pluszban. Ez lehet akar fel oras adagokban, vagy egyszerre. Ennyi szerintem kibirhato es ep esszel kezelheto. Folleg ha normalis zenerol van szo, tehat peldaul metal zenerol. Nem peldaul ilyen tv2 rtlklub agyalagyult musoraiban legyartott debil, gyogyos, kretensegrol.
2021. febr. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Na jó legalább hogy van akik az én álláspontom felé húznak. Mert ha még mélynyomóval remegtetném az ablakokat akkor megérteném hogy zavarja de így..


Más zaj nem szokott lenni,gyerek sincs.


Egyébként ő meg operát szokott nyomatni nyáron az udvarán,ez megmagyarázhatja mért nem szereti még a régi klasszikus bandákat sem:)

2021. febr. 23. 07:33
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

"másrészt meg,mégse olyan élmény mint egy jó hangszóróból"

Fura, én pont fordítva gondolom, szerintem sokkal jobban szól bármi egy jó fülesből.


Szerintem zenei stílustól függetlenül bunkóság.


Ha a szomszéd hallja, akkor igenis túl hangos. (Éltem majdnem 20 évet panelben, tudom mi mennyire hallatszik át.)

2021. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Mondjuk olyan helyen lakom, ahol, ha pl. Youtube-ot hallgatok full hangerőn, sem hallatszik át a lakásból (kipróbáltam, kimentem a lakásból úgy, hogy nem kapcsoltam ki a zenét, egy hangot nem lehetett hallani)... szóval az a szomszéd, aki itt hangoskodik a környéken, az nagyon durván hangosan hallgatja a zenét, és azért tekintettel kellene lenni másikra... nem mindenki ugyanazt a zenét szereti, nem mindenki ugyanakkor alszik stb.
2021. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%
15: Ha idonkent athallatszik valami, azert az nem a vilagvege. Nem napi 4-6 orara gondolok, hanem egy fel orara, annyit szerintem el kell tudni viselni. Engem peldaul muszakilag is erdekel, mikor ilyen durva dobszolot hallok valahonnan, hogy vajon honnan jon, hany emeleten keresztul terjed ? :) Neha csak ezert korul hallgatozok, hogy tisztaban legyek vele, hogy az altalam keltett zaj mennyire terjedhet. :)
2021. febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!