Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan tudnám kiengesztelni a...

Hogyan tudnám kiengesztelni a szomszédot?

Figyelt kérdés
Na, tudjátok anno én törtem ki a szomszéd fürdőajtaját és az ágy tetejének a letörése is az én saram volt. Megfogadtam az egyik kedves kommentelő ötletét, így felajánlottam a szomszédnak, hogy odaadom az ágy tetejét, csináljon belőle új ajtót. Azelőtt kaptam is szidást rendesen tőle is meg a szüleimtől, de most nem ez a lényeg. Végül a szomszéd megcsinálta az ajtót, jó is volt, gondoltam, rajzolok rá valami szépet kedvességből. Találtam náluk egy fekete filcet, elkezdtem egy szív tetejét rajzolni, erre odajött a szomszéd fia, a barátom, és rajzolt a szívnek egy u betűt. Sejthetitek, hogy mit ábrázolt a rajz (igen, azt). Aztán a fiú visszaadta a filcet a kezembe, jött az apja, és azt hitte, hogy én rajzoltam azt. Azt mondta, soha többet nem mehetek át hozzájuk. Hogyan tudnám kiengesztelni őt?

2021. márc. 12. 17:02
 1/7 anonim válasza:
100%

Hát, őszintén, dunsztom nincs. Ha a barátod az a valaki, nem tenne ennyire keresztbe neked. De persze, készíts neki egy csokitortát, amin egy sértetlen, gyönyörű ajtó van.


Szerintem javíthatatlan már ez a viszony a szomszéd és közted, bocsi :(

2021. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a sztrorit, de ha nem vagy troll, akkor fogyatékos, mert épp eszű ember nem rajzolgat más ajtajára. Nem kell nektek barátkozni, húzd meg magad, és örülj, hogy nem jelent fel.
2021. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen jót röhögtem :D
2021. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Vegyél neki egy rekesz sört, 25 gramm kokót és egy Faramust.

Egy életen át számíthatsz rá.

Vagy amíg bele nem pusztul....

2021. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Rajzolj valami kedveset az ablakára, de ne hagyd most hogy a fia bele rondítson. :)
2021. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lángszóróval megkapatnám az ajtót egy kicsit, meg csiszolgatnék rajta itt-ott smirglivel. Most úgyis divat ez a vintage-stílus.
2021. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. Eskü a te ötleted tetszik a legjobban. Majd jövök a fejleményekkel.
2021. márc. 12. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!