Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám kiengesztelni a...

Hogyan tudnám kiengesztelni a barátnőmet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy megsérttettem-e egyáltalán, de itt a sztori:

Szóval van egy közeli barátnőm, a gimi elején ismerkedtünk össze. Eleinte nagyon kedves és aranyos volt, de sajnos megváltozott. Elkezdett nagyzolni és bunkózni. Megbántotta az öcsémet, ami nekem is nagyon rosszul esett.

Erről beszélgettem a legjobb barátommal. Elmondta neki hogy (az egyébként közös) barátunk megváltozott, meg beavattam hogy miket csinál. Ő is megjegyezte hogy változott, és nem a jó irányba.

Ezt mind személyesen beszéltük. Aztán másnap rámírt a legjobb barátom, hogy, írt a barátnőmnek.

Elküldte hogy mit írt. Kedves volt meg figyelmes, nem bunkó. Leírta hogy valakinek (nem írta le hogy konkrétan nekem) nem tetszik hogy így megváltozott.

De én egyáltalán nem ezt akartam! Nem akartam hogy ráirjon, nem akartam veszekedni vele, engem is zavart hogy megváltozott, de nem akartam viszály szítani!

Ezt a lb-mnek is mondtam, de ő azt mondta nem vár tovább, és megoldja.

Na most ott tartunk, hogy a barátnőm kb beismerte hogy talán hibázott, de nagyon érdekli hogy ki ez a titokzatos ember (aki úgy én vagyok). Eléggé nem kedveli most ezt az embert, és folyton mondogatja hogy milyen gyáva, hogy nem személyesen beszélik meg, meg hogy ő sem kér meg mást hogy írjon rá azokra akikkel most roszba van. Azt is mondta hogyha megtudja ki ez, elbészélget vele, de nem fogja lekiabláni vagy ilyesmi, nem fog rá máshogy nézni.

Én nagyon félek. Nem akarom elmondani neki hogy ez az né véleményem is, félek hogy nem leszünk többé barátok, vagy nagyon összeveszünk, esetleg megutál. Nagyon utláok veszekedni, és nem is áll szándékomban veszekedés teremteni.... Természetesen a lb-m kihúzta magát ebből az egészből, azzal a szöveggel hogy ő csak közvetítő! Pedig senki nem kérte meg hogy legyen az!

Ezzel a húzással nagyon meglepett.

A barátnőm valószínűleg tudja hogy én vagyok az, vagyis rákérdezett a lb-mnél, aki igaz tagadta de nagyon roszul. Hiszen úgymond minden "nyom" rám utal. Mi vagyunk régóta barátok, nekem bántotta meg egy közeli ismerősömet ( az öcsémet) stb.

Anyira félek. Azóta hogy ez megtörtént nem találkoztunk, de hétfőn már fogunk... Nagyon rettegek.

Mit kéne csinálnom? Mondjam el az igazat? De mi most az igazság? Mert ha elmondom hogy történt, azt fogja hinni hogy rákenem a legjobb barátnőmre....

Szerintetek?

Én 17 lány, ő 18.



2020. okt. 3. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kicsit úgy tűnik, hogy tudja hogy te mondtad ezt, és azért beszél ennyit erről neked, hogy vajon bevallod-e neki. A legjobb barátnődtől mondjuk tényleg csúnya dolog volt, hogy a kérdezésed nélkül megkavarta a dolgot,nem az ő dolga lett volna.
2020. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat, félreérthető voltam.

A barátnőm, nem tudja hogy tudok erről (mármint a beszélgetésről, amit a legjobban barátnőm vele folytatott). És amiket írtam hogy mit gondol erről a titkos emberről, csak a legjobb barátnőmtől tudom, aki elküldte a beszélgetés részeit.

2020. okt. 3. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond neki, hogy tudsz erről a beszélgetésről. Szimplán ülj le vele beszélgetni. Mond el, hogy mi zavar stb.
2020. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!