Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos, hogy a...

Szerintetek jogos, hogy a "barátnőm" ennyire megsértődött? Ha igen, hogy lehet őt kiengesztelni a bocsánatkérésen kívül?

Figyelt kérdés

Azért tettem idézőjelbe a barátnőt, mert pár hónapja ismerjük még alapból csak egymást, a párjaink barátkoztak nagyon össze, mi így ismerkedtünk meg. 7 év van köztünk, ő az idősebb, és azt hittem így ő a felnőttesebb is, de már nem tudom hanyadjára kell belátnom, hogy ez nem így van. Azonban legutóbb történt a "nagy baj", amiért megsértődött rám. Párommal egy butaságon összekaptam, ő felhívta a haverját, és a haverja felesége aki a "barátnőm" ő vette fel, párom elmondta neki, hogy min vesztünk össze, amire én nagyon megharagudtam, éppen ettem is, és párom állandóan nyomta a képembe a telefont, hogy beszéljek a barátnőmmel, beszéljek vele, én meg nem akartam, de én ezt nem mondtam, egyszerűen hangtalanul eltoltam magamtól a telefont végig, aztán párom rövidre zárta annyival, hogy én most nem akarok vele beszélni....és hallottam, hogy a barátnőm csalódottan mondja, hogy jó meg stb. Aztán másnap írtam neki, hogy ne haragudjon stb, 3 nappal utána válaszolt, hogy neki ez nagyon rosszul esett, stb, stb, stb. Baromi távolságtartó lett. Én persze többször bocsánatot kértem, de olyan mint egy kisgyerek, és mivel elég friss a mi barátságunk, ezért annyira nem tudom megérteni ezt a hatalmas kiborulását, persze nekem sem esett volna jól, de ő is eljátszotta már ezt, hogy a párjával összeveszett, és olyankor ő is letojt engem magasról, és én ezt felfogtam, és nem hisztiztem rajta. Szerintetek neki van igaza?

21/L


2018. febr. 2. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég furcsán hangzik. Biztos, hogy csak ennyi van a háttérben, hogy nem akartál vele akkor beszélni?
2018. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen teljesen biztos.
2018. febr. 2. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem törném magam. Bocsánatot kértél. Dolgozza fel. Nem kell mindenkinek a lelkét ápolnod.
2018. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet én gondolkodok amúgy hülyén, de szerintem ha valaki összevesz valamin a párjával, az csak kettőjükre tartozik, és én is így voltam, de akkor még párommal sem szerettem volna beszélgetni, nem hogy mással.
2018. febr. 2. 22:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Köszönöm a válaszodat, én is valahogy így érzem ahogy leírtad, de biztos nagyon gonosz vagyok akkor...
2018. febr. 2. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy gonosz. Ez nem igazi probléma, csak ő fújja fel. Az igazi problémákon kell aggódni.
2018. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem is így van!
2018. febr. 2. 22:07
 8/9 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha neked valakivel problémád van, azt vele beszéled meg. Tehát ha a pároddal van gondod,akkor nem a párod barátjának a barátnőjével fogod megbeszélni. Azonban arra felfigyeltem, hogy a párod mi a jóisten csudájáért beszélte meg a problémátokat a hölggyel? Ezek ilyen jóban vannak? Akkor viszont ki tudja, a párod még mit mondott rólad, ami talán nem is igaz.

Hallod, ez nem kapcsolat szerintem, hanem egy brazil szappanopera. Szerintem fogd a nyúlcipőt és futás. Az egésztől messze! Ne nézd végig, hogy a barátod megcsal a barátja barátnőjével...

Ó, csak ne legyen igazam!

2018. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem lesz lesz igazad. A párom a haverjával van nagyon jóba, a haverja feleségét nem bírja. Van, hogy beszélnek rólam, de semmi negatív dolgot nem, megfelelő határokon belül beszélgetnek. A nő is egyébként baromira oda van a párjáért, és CSAK a párjáért, már megszállottan. Illetve pont ő az a nő, akitől aztán tényleg nem félek, hogy párom kezdene is vele valamit, mert nagyon nem egy korosztály/stílus/ízlés semmi.
2018. febr. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!