Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Külföldön élek.Pár hónapja...

Külföldön élek.Pár hónapja szerencsém volt az itteni egyik szerencsejátékon.Ha nem maradnék itt,melyik ország lenne ideálisabb házvásárlásra,új élet kezdésre, az Eu-n belül?

Figyelt kérdés

Osztrákban élek és melózok.Rendszeresen adtam fel ilyen szerencsejátékokat, kisebb nagyobb nyeremények voltak már.Nemrég komolyabb szerencse volt.

Melyik ország az ahol érdemesebb lenne házat venni majd letelepedni?

Utána ott dolgoznék,csak nem kellene már hitelre házat vagy autót venni.

Belgium,Hollandia,Svédország,Norvégia amikre elsőre gondoltam.

Lényeg eu-n belül legyen.Politika és a gazdasági környezet ideális legyen, ha az ember utána dolgozni szeretne élete végéig, és élvezni utána a boldog öregkort.

Köszönöm a segítő válaszokat, szép napot mindenkinek.



2021. márc. 16. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ez annyir aszubjektív. Én szinte biztos, hogy Olaszországba mennék. Megmagyarázni nem tudom, egyszerűen szimpatikusak voltak az ottaniak, mikor arra jártam.
2021. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dánia az, amit így olvasgatásból, hallomásból most a "legtisztábbnak" érzek. Megélhetés, életszínvonal és politika szempontjából.


Plusz onnan közel van sok nagyobb ország is.

2021. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt is akartam még írni, csak elfelejtettem.De ez az ország is tervben van.
2021. márc. 16. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Dánia, Norvégia, esetleg Svájc, de az drága.


Svédo., Hollandia kerülendő.

2021. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Hollandia és norvégia nagyon jó. De holabdiát javaslom leginkább.
2021. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!