Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecenben van olyan idős...

Debrecenben van olyan idős úr/hölgy aki szívesen találkozna és teázna velem néha?

Figyelt kérdés

Debreceni másodéves egyetemista vagyok, egyedül lakom albérletben és arra gondoltam a magány elkerülése miatt nagyon szívesen találkoznék, beszélgetnék idős emberekkel, ezáltal egyikőnk sem szenvedne a magány miatt.

Szerintem kedves vagyok és nyitott, hasonló idős emberek jelentkezését várom, akár unokák jelentkezését, akik tudják, hogy az egyedülálló nagyszülő sokat van egyedül.

Nagyon szívesen találkoznék idős házaspárral is!

Nem vagyok covidos, nem is mozdulok ki itthonról.


2021. márc. 25. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mozdulsz ki otthonról, hogy akarsz találkozni bárkivel? 😏

Amúgy viccet félretéve, nem nagyon hinném, hogy főleg a jelenlegi helyzet miatt most bárki belemenne egy vadidegennel való teázgatásba, főleg az idősebb korosztály. Az meg, hogy csakúgy "nem vagyok covidos", sajnos nem túlzottan meggyőző.

2021. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Levelezésben is benne lennék
2021. márc. 25. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Mostanság senki nem tudhatja, hogy covidos-e.

Hol gondolnád a teázást? Nem túl egészséges egymáshoz elmenni mostanában. Beülni sehova nem lehet.

A levelezés meg olyan, hogy általános dolgokról el lehet írogatni, de írásban, ha nem találkoznak, nem ismeri meg az ember a másikat, hogy tulajdonképpen milyen emberrel is beszélget. Tehát a felszínnél mélyebb témákat nem igen lehet érinteni. Az meg hamar kifogy.

2021. márc. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!