Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tényleg antiszociális viselked...

Tényleg antiszociális viselkedés ez?

Figyelt kérdés
Nem vittem a sütiből a szomszéd néninek... 😀 Párom szerint nem vagyok szociális nagyon. Naná,így 9 hónapos terhesen egy 2.5 éves nagytesóval kb örülök,ha le tudok ülni,pihenni,nem a szomszédoknak cipelni a sütit. S ha introvertált vagyok? Akkor mi van? Most én szorulnék segítségre.
2021. ápr. 8. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem az, az antiszociális viselkedés nem itt kezdődik
2021. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lennél antiszociális, ha belekevertél volna *valamit* a sütibe, és úgy nyújtottad volna át a szomszéd néninek. Vagy ha napi szinten rátörnéd az ajtót és zaklatnád, átdobálnád hozzá a szemetet...stb.

Ha feszélyezve érzed magad más emberek társaságában, nem mersz kezdeményezni, akkor max. ASZOCIÁLIS lehetsz (a kettő NEM ugyanaz és nem összekeverendő), de azt ennyiből még nem lehet megállapítani. 😂

2021. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor aszociális. 😄
2021. ápr. 9. 11:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hadd kérdezzem meg: miért "kellett" volna vinni?
2021. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert párom nyalizós tipus,vagy disztingváltabban: finom ember. Én meg őszinte vagyok. Ennyi.
2021. ápr. 9. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se vittem volna, fene ott egye meg a szomszéd nénit!
2021. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!