Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utálom az embereket, mióta...

Utálom az embereket, mióta megszülettem. Folyton egyedül vagyok, de élvezem. Ez antiszociális viselkedésre vall?

Figyelt kérdés
Vegyük azt, mikor ovis voltam. Senkivel nem játszottam, mindenkit elküldtem a picsbe. Aztán suliba ugyanez. Nem tudta senki, miért vagyok agresszív. Sokszor megütöttem azt, aki játszani akart velem, de ahogy nőttem, úgy váltam egyre nyugodtabbá. Végül ott tartok, hogy se suli, se munka. Már nem vagdosom magam. Nem ölöm meg magam. Nem bántok senkit, és nem vagyok depis. Szedtem gyógyszereket, mikor még iskolás voltam, de nem használt, nem lettem szociálisabb. Ma már nincs szükségem gyógyszerekre. Most akkor mi bajom van? 17L
2019. ápr. 20. 12:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Disszociális személyiségzavar A személyiségzavart a társadalmi kötelezettségek figyelmen kívül hagyása jellemzi, a hűvös közömbösség mások érzéseivel szemben. A frusztráció toleranciája alacsony, az agresszió nagyon könnyen megnyilvánul, így az erőszak is. Mások hibáztatásának a tendenciája észlelhető, vagy hihető racionalizációi annak a viselkedésnek, ami miatt konfliktusba kerültek a közösséggel (társadalommal).

Nem tudom hogy rád ez mennyire igaz, de talán erre gondolsz.

2019. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzáértő klinikai szakpszichológus állapítsa meg, mi a bajod. Fordulj hozzá bizalommal, azért vannak hogy segítsenek.
2019. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyugodt vagyok... :) Egyedül.
2019. ápr. 20. 12:58
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es, az sem segített rajtam, ez van, el kell fogadni.
2019. ápr. 20. 12:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Maximum Borderline személyiségzavar. Arra jellemző az önvagdosás,szélsőséges indulatok,érzelmek.
2019. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1#-es. Disszociális nem lehet,mivel az utálat mások iránt is egy érzelem,tehát nem közömbös mások iránt.
2019. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Huzamosabb ideig lenne érdemes pszichoterapeutához járni, ha "párszor elmész egyhez" az nem biztos hogy segít annyit, valószínű hosszabb terápiára lenne szükség. Az is fontos hogy az ember megtalálja azt a szakembert, aki számára megfelelő.
2019. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha boldog vagy egyedül az teljesen rendben van. Csináld azt ami boldoggá tesz és nem akarsz meghalni :) én is utálom az embereket, csak a saját jövőmnek élek. 17/F
2019. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es. Hetekig be voltam zárva a pszichiátriára, ahova 13 éve járok. Rám nem hat.
2019. ápr. 20. 18:43
 10/12 anonim ***** válasza:
A pszichoterápia nem egyenlő a pszichiátriával, ahol gyógyszereznek...
2019. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!