Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek mért feltételeznek...

Az emberek mért feltételeznek negatív dolgokat az antiszociálisan viselkedőről?

Figyelt kérdés

Pl.: Most is konditeremben leülök edzeni. 45 fokos fekvőnyomást csináltam kézisúlyzókkal 2X30kgmmal, ami nem egy kezdő súly, de még közel sem profi viszont azér megerőltető felemelni és oda vinni a padhoz 60kgot.


Már akkor észre vettem, hogy mintha engem nézne két férfi és ahogy felemeltem a súlyokat elkezdtek nevetni és végig engem néztek. Pedig szabályosan csináltam mindent. Testépítő személyiedző tanította be plusz már 5 éve edzek.


Mindegy ... számot váltok a telefonomon és akkor hallom,hogy arról beszélnek, hogy folyamatosan őket nézem pedig 1x néztem oda amikor kiröhögtek valamiért, amúgy leginkább csak a földet néztem előttem...


Utána direkt nem raktam be semmilyen számot sem, mert az ilyenek felb*nak nagyon és ... huuhmm egész végig arról beszéltek biztosan meleg vagyok és amikor a földet nézem igazáből őket kémlelem.


Ez csak egy gyors példa történet volt, de egyetemen is pontosan ugyan ez történt meg velem, ahol 4 fiú az antiszociális viselkedésem miatt melegnek néztek ki és kb 2 hónap után tünt fel, hogy kibeszélnek és akkor sem tudtam a nevüket nem hogy őket bámultam volna akármikor is, csak annyi hogy senkivel sem beszélnem nagyon és picit magamnak való voltam.


Az emberek mért képzelik a legrosszabbat vagy éppen szürreális dolgokat annak magyarázatául, hogy mért antiszociális valaki?


Amúgy nem nézek ki melegnek. 180cm, 90kg vagyok tetovált és szakállas. Ilyenkor csak értetlenkedve nézek jobbra balra, hogy mi van :D.



2019. jún. 18. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha 1 beszélgetésben azt mondod, hogy antiszociális vagy, akkor azonnal dzociopatának néznek, mert ez a szó jelentése. Te visszahúzódó vagy, és nem antiszociális.
2019. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szociopatának*
2019. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd többet, hogy antiszociális vagy, a szociopaták azok. Te nem.

Te introvertált, maximum aszociális. Nem ANTI- hanem A-. Totál mást jelent a kettő.

Amúgy meg miért érdekel téged, hogy random palik az edzőteremben mit gondolnak rólad? Tojd le a fejüket magasról :D

2019. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Te aszociális vagy maximum.Azok,akik még másokról feltételeznek dolgokat azok meg szimplán korlátozottak.
2019. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt hogy antiszociális vagyok nem mondom senkinek sem :) csak itt használtam ezek szerint helytelenül.


Igazából a legtöbb amit mondani szoktam, hogy kicsit introvertált vagyok azt is csak nagyon ritkán ismerkedésnél.


Amúgy az a furcsa, hogy a lányoknál nagyon sikeres vagyok, de fiúkkal baráti szinten egyátalán nem tudok társalogni és ilyen furcsa helyzetek alakulnak ki.

2019. jún. 18. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a többi faszival az a lényeg h a csajoknak bejössz,lehet hogy irigyek és csak azért mondják h meleg vagy! Amúgy meg szerintem az a gáz, hogy pasik így összesúgnak meg röhögnek mint vmi kis fruskák. Ahelyett hogy ők is az edzéssel lettek volna elfoglalva.
2019. jún. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!