Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kisgyermekes családnál mi...

Kisgyermekes családnál mi járhat minden reggel nagy zajjal?

Figyelt kérdés

Alattam lakók nagyon hangosak. Minden reggel, hétvégén is 7-9 között nagy robajjal készülnek. Erős dübbenések, nagy pakolás zaja hallható.

9 körül általában mindig elmennek, 17 óra körül jönnek vissza, addig csend van.

El nem tudom képzelni mit csinálnak reggelente.

Mit gondoltok, kisgyermekes családnál mi az ami ilyen zajjal jár? Mit csinálhatnak reggelente, ami ilyen hangos?



2021. ápr. 10. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehet ugyanazt, mint te, csak ok 8x idegbetegebb modon, csapkodnak, sietnek, stb.
2021. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy az alsó szomszédot hallod?
2021. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen. Sokáig azt hittem, hogy felülről jön, de nem.

Felettem egy idős férfi lakik, tuti nem ő csinálja a zajt. Az alattam lakó kisgyermekesek.

2021. ápr. 10. 09:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapkodás, futás, ki tudja, h hány táska összegyűjtése, lehet még gyors megágyaznak is stb.
2021. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Felkelnek, beágyaznak, ha este nem volt kedvük, összepakolják a játékokat, húzigálják a játéktárolót az agy alatt a laminált padlón, a elhúzós szekrényeket nyitogatják, naná, hogy gyorsan, hogy jól odab@szódjon, leejtenek ezt azt, rohangál a gyerek, nem akar készülődni, ugrál az ágyon, stb. Végtelen a lista.
2021. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Felkelés, pláne, ha a kicsi nem akar korán kelni, emiatt plusz hiszti, csapkolódás. A szülők ezen felpaprikázzák magukat, ingerültebbek lesznek, csapkodják az ajtót, ablakot, arrébb löknek dolgokat, ahelyett, hogy emelnék. Időnként lepottyan valami, ami hangból ítélve akár tégla is lehet, utána kis szentségelés. A gyerek rohangálással fejezi ki nemtetszését, nem akar menni, öltözni, emiatt még nagyobb feszültség, kapkodás lesz és sajnos így tovább. Nagyon sok dolog lehet még zajforrás, ami a vékony falak miatt még inkább rossz sajnos.
2021. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Föl kell ébreszteni a pulyákat, el kell azokat látni, közben fékezni kell az indulataikat.
2021. ápr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 Náluk szerintem nincs gond a felkeléssel, itt már hajnali 6-kor is zajlik az élet. Ma is 6:30-kor keltettek (füldugó se segít). Ez a 3 óra hosszás zajongás kizárt, hogy csak a reggeli készülődés legyen.

Szó szerint az van, amit írtál. Olyan, mintha téglákat ejtenének a földre. Meg olyan hangokat hallok időnként, mintha fát hasogatnának.

Alig várom, hogy elköltözhessek innen.

2021. ápr. 11. 07:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem értem miért írták többen a megágyazást, az nem jár nagy zajjal.
2021. ápr. 11. 07:18
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De, simán lehet.


Reggelinél leejti a tányért, a bögrét, a műanyag edényt, aztán anyuka már jól felcs.szve a fejét becsapkodja az ajtót, levágja a tálat az asztalra.

A gyerek csapdossa az ajtókat, ugrál, hisztizik és minden földhöz vág......


Ez még a jobbik, nálunk a felettünk lakó nő gyak. non-stop üvölt a kölykeivel.

2021. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!