Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket is feszélyez, amikor...

Titeket is feszélyez, amikor ki akartok menni a kertbe, de a szomszéd is kint van?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elmegy a kedvem attól hogy kint legyek.

Más is van így?


2021. ápr. 10. 19:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt iylenbe részem, de ha ilyen lenne, akkor igen.

Szeretem az otthonba a privátságot, amibe a kert is beeltartozik, és zavaró ez a végtelenségig egymás hegyén hátán házak, kertek minden.

Semmi légtér már lassan.

2021. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nagyon.
2021. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
Igen, de eszembe is jut, hogy fölös a dolog, mert ő is ember, gyarló, valamint legalább látja, hogy én is vagyok.
2021. ápr. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen, zavar, főleg ha kimegyünk a macskámmal játszani, mert olyankor sokat beszélek hozzá és nem akarom hogy hülyének nézzenek 😅
2021. ápr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
61%
Engem már nem zavar. Jelentősen csökkentek a komolyabb nézeteltérések mindkét családdal - hála a türelmes és célratörő konfliktuskezelésemnek is valamelyest részben -, beszélünk néhány semleges dologról és ennyi.
2021. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Tök normális szomszédaink vannak szerencsére, soha nem volt közöttünk semmiféle konfliktus stb., de nagyon zavar. Ha kimegyek a kertbe akármit is csinálni, akkor én nem azt akarom, hogy közben a szomszéd bámuljon, beszéljen hozzám, kommentálja mit csinálok stb., nagyon idegesít. Ahogyan te is mondod, rögtön elmegy a kedvem az egésztől, ha kint vannak.
2021. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

Annak ellenére, hogy jelentősen csökkentek a komolyabb nézeteltérések, mégiscsak kellemetlen beszólást kaptam ma délelőtt.


Próbálok apránként rávilágítani, hogy helytelenül ítél meg az illető, de csak lassan esik le neki a tantusz, hogy máshogyan gondolkodom az élet dolgairól, mint Ő.


Nehéz türelmesnek lenni néha, de hosszútávon remélhetőleg kifizetődik.


15-ös válaszoló voltam.

2021. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
26%

Nem, mert nincsenek fóbiáim, se mindenféle alaptalan félelmeim, se szociofóbia, se semmi más ilyen szrság.


De úgyis lesznek sokak, akiknek igen, és azok majd bólogatnak a kérdésedre, te megnyugszol és abban a reményben zárkózhatsz be a szobádba, hogy ez fsza.

2021. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
26%
ui.: és ha fsz szomszédaim lennének, akkor tudnám kezelni őket, vagy leszrnám a témát
2021. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
32%
14. Úristen, velem is ez van! Én még énekelni is szoktam nekik; mindegyiküknek költöttem ilyen kis dalocskáiat, amiknek a dalszövegeik a neveik lényegében és azokat éneklem 😂
2021. ápr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!