Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha elhagynád Mo-t hol élnél...

Ha elhagynád Mo-t hol élnél legszívesebben ahol átlag fizuból is ki lehet jönni és pl nem Ausztria mint legracionálisabb célország? És miért?

Figyelt kérdés

Sokan Németországba, vagy Ausztriába mennek.

Spanyolország, Olaszország mennyire élhető például?


2021. ápr. 16. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Svédországba mennék. Úgy hallottam, hogy ott nagyon befogadóak az emberek, korrektek a bérek, szép a táj, Magyarországéhoz hasonló árak vannak a boltokban és tök nagy nyugalom van arrafelé. Cserébe el kéne viselni a kínzó hideget és azt, hogy az emberek ott is inkább az anyanyelvüket szeretik, ahogy itthon is.
2021. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Németországba, ott lakik az egyik rokonom.
2021. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Magyarországon éltem, egészen 10 évvel ezelőttig.

Vállalkozásaim voltak, de egyre rosszabbul ment.

Külföldre is akartam költözni, meg nem is akartam volna annyira idegen részre menni.

Kettő lehetőség jött számításba.Erdély, ahol turizmus vendéglátásban csináltam volna szintén vállalkozásokat, vagy a felvidék.

Nos én Szlovákiát választottam, nem bántam meg.

Gyönyörű az ország, már bejártam majdnem minden részletét.

Dél-Szlovákiában olyan sok magyar van, mint nem is külföldön lennék, szinte mindenhol beszélik a magyart.

de megtanultam szlovákul is,kinyílt egy új világ ezáltal.Eu-ban voltam, euróval fizettem, jobb adózási viszonyok vannak itt, az emberek hiába magyarul beszélnek, mégis mások, szabadabban élnek és gondolkodnak.Valószínűleg a jobb megélhetési viszonyok miatt.

Itt csináltam szintén pár céget, mivel a szlovákot is megtanultam, adott volt hogy nem csak itt hanem Csehországban is működni fog a cég.Később kibővült a lengyel területekre is.

Mindezt ha itthon maradok, biztos nem tudtam volna megcsinálni, ahogy írtam, évről évre rosszabbul ment már minden cégem.

2021. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Németország. Mert csak németül beszélek, így csak ez, meg Ausztria jöhet szóba, akkor meg inkább No.
2021. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Florida
2021. ápr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valahová Alaszkába, vagy az Antarktiszra
2021. máj. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!