Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elegem van a lakótársamból!!!...

Elegem van a lakótársamból!!! Mit csináljak???

Figyelt kérdés
Egy albérletbe lakunk, egyelőre egyikünk sem tud külön költözni, mindent közösen fizetünk. Én inkább a bulizós, lazább fél vagyok, a lakótársam pedig nyugisabb inkább. Én sokáig késő este is szeretek zenét hallgatni nade azért nem annyira hogy az zavaró lenne akárkinek is. A lakótársam viszont minden zajra "allergiás". Ha már zenét hallgatok pl JBL-en vagy akármi, kiborul. Múltkor a laptomomra rávert egyet, totál tönkrement. Volt rajta rengeteg adat, több GB. Persze azt mondja hogy "jajj milyen adatot veszett el?!" meg nem is érdekli hogy tönkretette. Persze amikor újat vettem a közös megtakarításunkból, akkor persze megint kiakadt hogy én miért csinálom. Kikészít már mit csináljak?
2021. ápr. 17. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass zenet fulesen azt annyi... problema megoldva
2021. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%

Én is kiborulnék. Légy már tekintettel másokra is!


Hallgass fülessel zenét.

2021. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
A 'lakótárs' meg a 'közös megtakarítás' (!?!) ponton vesztettem el a motivációmat bármiféle érdemi válaszra, ez akkora bullshit. Jelentem, a többieknek nem kell vele fáradni.
2021. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én is fejhallgatóval hallgatom a hangosabb zenét, eszembe nem jutna mást zavarni vele vazze. Nem laknek veled.
2021. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

en is kiakadnek hogy jblen hallgatsz zenet, amikor en pihenni akarok, de nem volt joga tonkretenni a gepedet, ki kell vele fizettetni.


egyebkent miert van kozos tobb tizezer (szazezer ?) forintos megtakaritasotok, amibol te gepet tudsz venni ?

2021. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem annyira hogy az zavaró lenne akárkinek is"

A lakótársad mégis zavarja, szóval mégis annyira.

2021. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy erősen kamuszagú kérdés.


Milyen közös megtakarítás? Több 100 ezres? Lakótársak között? Ilyen nem is létezik.

2021. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#8

Nem. Használtan vettem a laptopot 40 ezerért. Igen van "közös kassza" ahova gyűjtük a pénzt. Ebben mi olyan meglepő?

2021. ápr. 17. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Közös lónak túrós a háta.
2021. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagy ne a válaszolóknak kelljen már megmagyarázni miért kamu a kamu kérdésed :D


Ilyen, hogy közös kassza egyszerűen nem létezik. Főleg nem lakótársak között. Főleg nem olyan lakótársak között akik utálják egymást. Főleg nem több 10 ezer...nemá...

2021. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!