Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Debrecenben a Faraktár utcán...

Debrecenben a Faraktár utcán a Lidl melletti hatalmas üres telek kié és miért nem épül rá semmi?

Figyelt kérdés
Nem tudom biztosan de úgy hallottam, hogy a GSV /Gulyás tüzép/ tulajdonosáé a terület, igaz ez? Hogy jutott hozzá és miért kellett felszámolni emiatt a Zsuzsi vonat állomását és annak parkját, hogy helyette egy törmelékkel telehordott gazos üres területet hozzon létre, ha úgyse hasznosítja semmire? Kell neki valamilyen adót fizetnie egy ekkora nem lakó ingatlan után? Miért nem adja el ha úgyse tud vele mit kezdeni?

#Lidl #vonat #Debrecen #Faraktár út
2021. ápr. 18. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy a GSV-é a terület.

Én is sajnálom a Zsuzsi végállomását, mert a egy normális állomás volt.

Úgy tudom (ha jól tudom) hogy azért lett eladva, hogy oda valami nagy bevásárlóközpontot építsenek, mert az a rész nincs túl jól eleresztve bevásárlóközpontilag. Úgyhogy be lesz építve...

2021. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szükség lenne egy bevásárló központra, de már eltelt 7 év és semmi nem történt azon kívül, hogy telerakták a környéket funkció nélkül villogó jelzőlámpákkal és odaépítették a telek másik végébe a Lidl-t, abból viszont egy jóval nagyobbat kellett volna, mert folyamatosan telt házzal üzemel.
2021. ápr. 18. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a Lidl egy nagy nulla. Kb 3x voltam ott, de feszt az árut hozó eladók elöl kellett menekülni (nyilván nem az ő hibájuk), meg feltorlódott a sor a polcok között, 2 éve annyira felb@szott, hogy azóta nem járunk oda. Ezért kár volt felszámolni a megállót és a fatelepet meg kivágni a sok fát.
2021. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben osztom a véleményedet!

Az ottani Lidlt nagyon elfuserálták: kicsi, zsúfolt, szűkös, szervezetlen - én csak kétszer voltam eddig, de ha lehet, oda nem megyek többet!

2021. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az egész keleti városrész ebbe az egy Lidlbe kénytelen járni plusz a vámospércsiek is, ha normálisabb bevásárlást akarnak megejteni. Erre képesek voltak egy mini Lidlt ide építeni, a Derék utcán és a Balmazújvárosi úton lévő Lidl is jóval nagyobb, pedig ott vannak más bevásárlási lehetőségek is a közelben.
2021. ápr. 18. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:
A Derék utcai és a Balmazújvárosi útiban is rengetegen vannak, de azok legalább sokkal nagyobbak!Még van a GSV területe akkora, hogy oda férne egy új Auchan, vagy Interspar stb.
2021. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a Sámsoni úton is építhetnének, ott meg úgy általában azon a környéken konkrétan nincs egy nagyobb bevásárlóközpont sem a Penny-t leszámítva. Ráadásul még azokon a településeken (Hajdúsámson, Nyíradon, stb) sincs semmi ilyen, akik arrafelé járnak, szóval lenne rá igény azon a részen is, meg legalább a Faraktár utcai Lidl-ről is levenne egy kis terhet.
2021. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!