Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik jobb: erkélyes lakás...

Melyik jobb: erkélyes lakás vagy közös kert?

Figyelt kérdés
Melyikben laknál szívesen ha a kettő közül lehet választani? Egy lakás 8-10 nm-es erkéllyel vagy egy közös udvaros lakás ?
2021. ápr. 20. 09:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Van saját erkély és közös udvar is. Ez alapján a saját erkélyre szavazok.

Az udvarban állandó vita, hogy ezt miért ide ültetted, miért nem oda, egyáltalán miért is ültettél bármit, a tiédet nem locsolom, de a másik túllocsolja az övét, hova lett a vödröm, miért zártad el a csapot, pfff... fejlövés. Akkora hely nincs, hogy mindenkinek legyen parcellázva egy kis hely. Általános érvényű, hogy mi fiatalok kerek szemekkel kémleljük, ahogy az öregek kinyírják egymást az üzenőfalon. Jobbnak tartom távolmaradni attól a közös udvartól. :D Az erkélyünk ellenben egy kis nyugalom sziget. Persze áthallatszik a szomszéd, de ez engem nem zavar.

2021. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Saját erkély.

Közös kert tapasztalat: miért ezt ültettél? Szedd ki, SZERINTEM veszélyes növény! Miért nem gazolsz, főleg amikor én akarom? Hopp a gyerek kiszedte amit ültetett más, hopp felásta a kertet, persze a szülő nem rendezte. Hopp lett egy homokozó, szállj bele ha már lett (akkor is ha nincs gyereked)

Xy kerti tavat akar,rájön hogy a keringető áramot fogyaszt, mivel mindenki nézi (kénytelen de mindegy) fizessünk havi 300ftot bele...

Kell egy tároló, de ne legyen a legolcsóbb már, hopp a kulcs másolás, jaj elveszett, elcseszte a lakatot, csere,mindneki fizet, közösen vegyünk szerszámot stb. Köszönöm soha többé.

2021. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!