Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az alattam lakó kovidos lett,...

Az alattam lakó kovidos lett, de a lakása előtti kertben mászkál. Felette lévő lakás erkélyére ki lehet ülni? A vírus terjed esetleg felfelé is?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Úristen na neeeeee. Kb minden második ember lehet covidos akivel találkozol csak lehet tünetmentes. Hagyjuk már ezt az egészet... Annyira unalmas. Használjuk a maszkot már a szabad levegőn is, mégis valahogy egyre több a fertőzött. Lassan az lesz hogy a fingással is terjed azt majd zsákot kötnek a seggünkre. 😵😷
2021. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nagy az isten állatkertje.

Ja, ezt nem az alsó lakóra értem.

Szerinted, a vírus becsenget, mielőtt átmegy a kerítés vonalán?

Ezt a mértékű paranoiát már kezeltetni kell.

2021. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
🐑❗🐑
2021. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem képes neki válaszolni?? Csak megy a birkazas meg stb

Basszus a kérdező is egy ember társunk gondolom vírus előtt nem volt ennyire félős! Lelkileg biztos ki vna ez valószínű, de minek rugtok még bele? Szebben nem lehetett volna megírni? A világ egyik leggazdagabb nyelvét beszéljük, komolyan idáig jutott a szókincsetek? Szegyeljetek magatokat! Miért kell így betamadni. Egymást húzzátok le ezért lesztek mind birkák, állatok vagytok!


Kedves kérdező mindenki nevében súlyos bocsánatod kérem ne is törődj velük.

Ne aggódj valószínűleg nem lesz semmi gond ha kiülsz kicsit az erkélyedre. A vírus inkább cseppfertőzéssel terjed pl arcodba tüsszent vagy köhög igaz elég szélsőséges példa, de semmi sem lehetetlen :D. Vagy tüsszent a kezébe a fertőzött beteg és megfogja a kilincset azzal a kézzel majd te is és te a szádhoz/orrodhoz/szemedhez/ nyúlsz. Mivel kint jelenlegi időjárásban nem áll egy helyben a levegő és amúgy se menne felfelé semmi esély nincs vagy legalábbis én nem látom hogy elkaphatnád. Meditálj, próbálj lazulni igyál nyugtató gyogyteákat, lazíts ne olvass naponta több oldalnyi covid hírt mert nagyon lehúz. Ez csak tipp hátha nem fogsz ennyire félni nem szabad amúgy se! Ha félsz, mindig mindenki könnyen tud majd irányítani ezt ne engedd, kívánom hogy érezd magad jól az erkélyeden :)

2021. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor minek a szabad levegőn a maszk?? 🙄👏
2021. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 rengeteg a felesleges intézkedés. Nem tudsz mibe bele állni, élvezed ugye?

Amikor szabad kezet kaptak az önkormányzatok szinte sehol nem kellett. Most kötelező, megjegyzem semmi értelme esetleg akkor lenne ha gáz alarchoz hasonlót vennél fel. Még a Cecília mamánk is bemondta tv-be hogy semmi se véd 100%-ban. Ez kb olyan mint amikor volt az idosavos vásárlás. Na az minek kellett?! Te is tudod a választ hogy tök felesleges volt mert előtte egy órával meg utána tömve voltak a boltok amikor mehettek a 65 év alattiak. Na most akkor a minek kérdezed hogy szabad levegőn minek kell? Te is tudod a választ. Felesleges. De ha ennyire unalmas az életed hogy mindenbe bele állj menj el önkénteskedni bárhová szívesen várnak mindenhol! Komolyan nem értem minek ennyit kotekedni, neked most jobb így de komolyan?!...

2021. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na neeee. Mindenbe? Mert feltettem 1 azaz EGY kérdést egy telejsen felesleges kérdés alá? Ezért már mindenbe belekötök. A szép hosszú értelmetlen kifejtésedből ítélve inkább te unatkozol nem én!!!
2021. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Örülök hogy rá jöttél hogy teljesen felesleges volt a te kérdésed is. Most már csak azt nem értem hogy ha feleslegesnek gondoltad a kérdező kérdését akkor minek írtál ide? Sajnálom hogy szövegértés nem megy hisz csak válaszoltam a te kérdésedre is :) egyébként igen amikor ide feljövök unatkozok vagy éppen wc-n vagyok fürdök stb :D és azzal töltöm az időm hogy normálisan, kedvesen, empatikusan válaszolok több témakörben is a kérdésekre. Mivel az oldal szlogenje is hogy "amit máshol nem mertél itt megkérdezheted". Nem az, hogy kérdésekre kerestelen válaszok. Vagy szerinted az a szlogen? Erre van ezaz oldal hogy bele állj abba ami neked nem szimpatikus, vagy te hülyeségnek gondolod? Lehet hogy ő teljesen komolyan gondolja akkor ha már be vagy regisztrálva és böngészed a gyk-t akkor válaszolj már normálisan vagy akkor tekerd tovább ha hülyeségnek gondolod.

Nem érted hogy ezzel a hozzá állással és stílussal önmagad is rombolod? Én mindig, mindenkinek úgy válaszolok és viselkedek ahogy azt én is elvárom mástól mivel emberek vagyunk és aza jó ha építjük egymást. Velem is szembe jönnek olyan kérdések hogy a hajamat tépem de tovább lépek mert nem ér annyit hogy azzal töltsem az időm hogy értelmetlen kérdésre válaszoljak, foglamazzam meg, írjam le. Ide azért írtam mert konkrétan szét kapták, megalázták a kérdezőt. Remélem nem sértődsz meg te sem, nem akartam "beszólni" vagy hasonló. Remélem kedves leszel másokkal, és nincs benned sem rossz érzés.


/Lehet nem mindenkinek szimpatikus a felfogásom de inkább vagyok mindig, minden ember típussal -kivéve akivel nem- emberi mint hogy nem.

Nyilván ha valakit megbántok, és reagálrá az illető megpróbálom át érezni amit a másik, és abban a hangnemben/írás stílusban próbálok fogalmazni hogy ne bántsam meg és elnézést kérjek./

2021. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!