Hol laksz?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Főváros
Város
Falu
Tanya
Változó
Erdő
Űr
Autó
Metró aluljáró
Nem tudom pontosan / Egyéb
66 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Otthon.
2021. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Faluban
2021. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Én faluban élek szerencsére, de még jobb lenne, ha a falu szélén, vagy egy tanyán élnék, mert utálom az embereket. Depressziós, szociális fóbiás ember vagyok, nem akarok látni senkit és azt akarom, hogy hagyjon békén engem mindenki. Én így akarok élni halálom napjáig. Soha nem akarok városba menni, albérletbe költözni, meg dolgozni sem akarok már, mert utálom azt is, hogy nagy ritkán emberek közé kell mennem. Én annak örülnék, ha 100 km-es körzetben senki se lenne a közelemben.
2021. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem a konkret cimet akarja megtudni. Cseles. :)))
2021. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 Én is hasonló helyzetben vagyok, ha ez vigaszt nyújt.
2021. ápr. 22. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha gazdag lennék építtetnék magamnak bunkert, olyat, mint Hitlernek volt a Führerbunker, felhalmoznék csomó tartós élelmiszert, konzervet, kedvenc édességeimet, chips-et, meg sok bodzás apentát, pepsi-t, hell energia italt, meg vörös bort is levinnék magamnak, aztán magamra zárnám a bunker ajtaját és csak néha jönnék ki friss levegőt szívni, de mihelyst látnék egyetlen embert is, én vissza menekülnék a bunkerbe és ott hallgatnám kedvenc rock zenekaromat a Tankcsapdát, meg videojátékoznék egész nap.
2021. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is zárkózott vagyok. Túl sok évemet vették el a videojátékok. Sikerült leszoknom róluk, már 4 hónapja. Azóta is érzem, hogy valami hiányzik, mert így csak a házi teendőket végzem el, bevásárolok, aztán filmezek egész nap vagy itt olvasgatok és írogatok. De talán jobb így nélkülük, úgy érzem pazarlás lenne újra belekezdeni.
2021. ápr. 22. 15:17
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem a lövöldözős videojátékokat. Azokban ölhetek legalább embert. A valóságban is öltem volna már embert, ha lett volna fegyverem. Sok ember ártott nekem, többek között az apám, régi osztálytársak, meg vannak ellenségeim magyarok és cigányok között is. Ha az USA-ban születtem volna már 15-16 éves koromban meghaltam volna, mert a szemét osztálytársaimat UZI géppisztollyal, vagy AK47-es gépkarabéllyal szitává lőttem volna azért, ahogyan velem bántak. Engem meg a zsaruk, vagy a kommandósok öltek volna meg, mert nem adtam volna meg magam, hogy utána a fiatalkorúak börtönébe kerüljek. Magyarországon is, ha embert öltem volna, akkor kinyírattam volna magam a zsarukkal, hogy ne kerüljek börtönbe, hogy ne verjenek meg és ne erőszakoljanak meg a rabtársak. A videojátékokban viszont kiélhetem ölési vágyaimat.
2021. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Amúgy a videojáték jobb, mint a kegyetlen valóság, ez az igazságtalan s.z.a.r élet, ami van nekünk. Az élet tele van igazságtalanságokkal, a rendőrség és az ügyészek, bírók, politikusok, meg a törvényeik nem szolgáltatnak igazi igazságot. Én Steven Seagal filmjein nőttem fel és azokból megtanultam, hogy mindenki saját maga kell, hogy igazságot szolgáltasson. Az lenne a jó, ha nem lenne zsaru, meg börtön, akkor, ha valaki bántana engem csak agyon lőném az illetőt és annyit mondanék neki: Vesztettél!
2021. ápr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
21%

Dfx'vaaru khirrgilii b'lot haxxa'la! Mogr'or xxporg'ror ikh'dvale haalah, iy loa'gharrna "tvakh" cfre'ahv khurr'talaa oxo'lo khizq dava'xi! Tvala'bai: Mrrxal kha Khanth'aur B.


(Fordítás: Pontosabban is fogalmazhattál volna! Ez így lenéző számunkra, hogy simán csak "űrnek" írod, és nem írsz konkrét bolygót! Üdv: Mrrxal a Proxima Kentauri B-ről.

2021. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!