Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek? Van egy szomszédom...

Mit tegyek? Van egy szomszédom,aki állandóan kalapál. Majdnem minden este!Hogy mit azt nem tudom,de este nyolc óra után is vígan kalapál.Mivel rosszban vagyunk ezek miatt,el szeretnék költözni onnan.

Figyelt kérdés
Már többször kihívtam a rendőrséget,de tegnap már ki sem jöttek!Megtudta, hogy elszeretnék költözni és amikor kijött egy ingatlanos, elkezdte megint verni a falat vagy mit.
2021. ápr. 23. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként jó a ház meg a lakás, akkor emiatt ne költözz el, mert nagyon macerás meg költséges. Bosszantsd vissza, hogy megértse.
2021. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Költözz el onnan. Mondjuk vidékre, ahol hajnalban indítják a fűnyírókat, láncfűrészeket, kukorékol a kakas, ugat a kutya. Arra akartam rávilágítani, hogy máshol se jobb, mindenhol vannak hangos szomszédok.
2021. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyothallónak vagy zajos kis családnak add el a lakást, ha mindenképpen el akarsz költözni.

Persze, mindenhol van zaj, csak nem mindegy, hogy szükséges, vagy elkerülhető.

2021. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Nem tudom visszabosszantani! Alatta nem lakik senki, a másik oldalán egy nagyothalló néni lakik. Ha én elkezdem bömböltetni a magnót akkor a másik oldalon lakót meg az alattam lakót fogja zavarni.
2021. ápr. 23. 12:58
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Még mindig jobb, mint a veszekedő verekedő balhés indián szomszédokat hallgatni, minden harmadik negyedik nap este 20 órától egészen hajnali három négyig. Sikoltozó gyerek, meg hogy most mit csináltál, csupa vér minden..hatalmas puffogások, csattanások, fuldokló ember krákogása és miegymás... Az ember akarva akaratlanul is hallja és elképzeli, hogy vajon mik lehetnek éppen azok a zajok. Már elgondolkodtató hogy egyszer kihívom rájuk a rendőrséget családi irtás címmel.
2021. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem tudod visszabosszanatani: Különféle időpontokban becsengetsz hozzá, bekopogsz, megköszönöd a kopácsolást, pont kétszer-háromszor annyiszor, ahányszor kopácsolt, lehetőleg éjszakára, hajnalra időzítve. Lehet, hogy érdemes hozzá szabit kivenni, hogy "megneveld". Meg vannak még más módszerek is...
2021. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig ez kellemes lenne éjfél körül 2 darab 300w-os hangfalon:

[link]


Párod nincs, aki orrbaverné a kopácsolót?


De csak óvatosan, hogy 8 napon belül legyen az agóniája.

2021. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elkergette a rosszindulatú szonszéd a vevőimet a házamra. Azt hitte majd adom áron alul csak elmehessek. Hát tévedett... Őt mondjuk sok minden miatt fel lehetett jelenteni, meg is tettem, jelentősen be lett korlátozva az élete..


Direkt hoztam párszor cigány ismerősöket akik eljátszották hogy vevő jelöltek.

A szomszéd egész családja kiállt a ház elé és nézték mi történik.

Azóta még segítenének is vevőt találni, csak hogy olyan szomszédjuk legyen aki nekik jó.

2021. ápr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!