Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért zavarja a szomszédomat...

Miért zavarja a szomszédomat ha nincs lenyírva a fű a kertemben?

Figyelt kérdés

Ma reggel 7kor azzal ébresztett minket hogy vágjam le a fűvet mert csomókban áll a gaz. Ezért kötelességem lenne levágni mert neki nem tetszik?

Eleve ma vagyok csak szabadnapos a héten végig dolgozom, a szomszéd meg egy nyugdíjas, kötekedő nénike mondtam neki ha zavarja nyírja ő le.

Mellesleg ráérek májusba is lenyírni úgyis mondja még az esőt. Aki kertes házba lakik már levágta a gyepet?


2021. ápr. 24. 10:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Mert, ahogy irtad, kötekedős. Ez3rt zavarja


Nem vagy koteles lenyirni

2021. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
Persze, hogy lenyírtam, nem vagyok igénytelen a környezetemre, mint egyesek
2021. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
A kötekedős hangnem nem jogos, de ha neki szépcpázsitja van, akkor az3rt aggódik. Mert a te gyomjaid előbb utóbb virágizni fognak és a szél átviszi a gyommagokat az ő kertjébe is...
2021. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Közöld vele, hogy feljelented zaklatásért, ha nem nyugszik.
2021. ápr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
Oké, kérdés, hogy mekkora a fű...
2021. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék hogy a kutyatejen kívül áprilisban kinek és milyen gaz áll csomóban? A kutyatej magját meg 50 km-ről is hozza a szél.

Első lépésben biztos a 7 órai keltegetésért reflexből elküldtem volna az anyjába, a második lépésben meg, ha még mára terveztem volna is a fűnyírást elhalasztanám vagy 2 héttel, hogy szokja, hogy nálam nem ő dirigál.

Ugyanis a parlagfűre vannak csak szabályok (annak meg nem most van szezonja) a telkemen levő fű hosszára nincs.

2021. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a kertben (Pest megye) még alig 3 cm-es fű, a balatoni telken már kellett vágni.

De ott sem a szomszéd miatt vágtuk, hanem mert ha elhajlik, tönkremegy.

2021. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
7%
Na, miután megkaptam a lepontozásom: Az utcában van egy emberke, aki lazán meghagyja fél méteresre a füvet. Szerinte az úgy jó.
2021. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nézd, attól még, hogy neked nem tetszik, attól még a saját telkén akkorára növesztheti a füvét, amekkorára akarja, ha neki az úgy tetszik. A szomszédnak ebbe szerencsére semmi beleszólása nincs.

2021. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
1%
#9: Persze, mindenkinek joga van igénytelennek lenni. Ahogy mindenkinek joga van ezt közölni is az illetővel.
2021. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!