Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Eltudnátok képzelni az életete...

Eltudnátok képzelni az életeteket ilyen helyen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=SEZhZ2dN9WQ&t


Megmondom őszintén, hogy én nem. 4 hetet töltöttem el tavaly nyaralás alkalmával hasonló környezetben egy szigetországban, és már alig bírtam a meleget, meg valahogy az egész nem jött be.


Az viszont, hogy nincs szomszéd, távol vagyunk mindenkitől és mindentől, az tetszik.


Persze nem mindenkinek való ez az életforma. Számomra inkább egy hidegebb időjárás lenne a megfelelőbb, hegyvidéki környezetben, szintén elszigetelten.


Ti tudnátok -e élni így, és a mostani élettereteket elcserélnétek -e egy ilyenre? Feltéve, ha kapnátok ott munkát, és tudnátok vásárolni egy ilyen birtokot.


2021. ápr. 25. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én már holnap indulnék. Nekem nagyon bejött az az éghajlat.
2021. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Én nem tudnék teljesen "nomád" életmódot folytatni.

El tudnék szakadni a világtól, nettől,mondjuk 16 órára (alvással együtt), de nekem kellene legalább 2-3 óra net (film, sorozat).



Alapvetően nagyon, nagyon nehezen ismerkedek bármilyen célból, de azért túlzott egyedüllét miatt megbolondulnék, elunnám magam. Szeretek könyvet olvasni, de nem lehet állandóan olvasni.


Vagy sétákat is lehet tenni, de hiába nagyon szép, ha sokszor látnám ugyan azt, semmi változatosság ( városban mondjuk mindig más embereket látsz stb), akkor nem annyira érdekes.

2021. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

#2 a videón látható férfi ugye ott nem egyedül él, hanem van felesége és egy kicsi gyereke.


Egyébként én is unatkoznék ott. Szerintem egyébként van net meg minden ott.

2021. ápr. 25. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én kipróbálnám, nyilván látatlanban nem tudnám megmondani, hogy meddig bírnám, de alapvetően vonzana ez a felállás, hogy a saját magad ura vagy és ilyrn szép környezetben érsz. A biztonság miatt lehet, hogy kicsit aggódnék, nem csodálkoznék rajta, ha kiderülnr, hogy védelmi pénzt fizet.
2021. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
én nem.
2021. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én jobban élvezem az utazást, és mindig egy kicsit más helyet felfedezni.


Néha azon gondolkozom, hogy de jó lenne csendes, nyugis helyen házat venni, vagy egy kis nyaralót mondjuk. Aztán elgondolkozom, hogy igazából nem tudnék ott ülni hosszú ideig. Ráadásul ha rendben akarod tartani az rengeteg idő, pénz, energia.


És elgondolkozom, hogy ha nyugit akarok, akkor simán ki lehet menni sátrazni egyet az úgy pont elég is nekem. Vagy egyszerűbb kivenni más nyaralóját, nyilván az "nem saját" de az árából 20 évig eljárhatok 1 hétre nyaralni.

2021. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!