Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pestiek ti eltudnátok képzelni...

Pestiek ti eltudnátok képzelni, hogy vidéken éltek, és Ti vidékiek azt, hogy Pesten?

Figyelt kérdés

Azaz ha vidéki vagy szívesen élnél Pesten?

Ha Pesti akkor élnél Vidéken, eltudnád képzelni ott az életed?



2016. dec. 5. 19:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Szívesen laknék mondjuk egy kisebb, mátrai faluban. Mondjuk, biztosan nehezebb lenne, mint a városba, de meglennének a maga előnyei. Főleg, hogy imádok túrázni a Mátrában.
2016. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
20 eves koromig videki voltam, csak suliba / bulizni / dolgozni jartam pestre, ill masik varosba. azota varosi lettem ( kulfoldon), kisvarosi, de ez meg pont belefer nekem. budapest meretu varosban nem tudnek elni.
2016. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
én 25 kmre élek Pesttől, nem mondható vidéknek, de semmi pénzért nem költöznék be a belvárosba, és Bp-t bármelyik kerületébe sem!!
2016. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Éltem már vidéke és Pesten is. Egyikkel sem volt nagy gondom.
2016. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudnám elképzelni, hogy Budapesten éljek. A történelmi érdekességeken kívül, amik ott találhatóak, rohadt unalmas város.
2016. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
15 éves koromig minden nyaramat vidéken a nagyszülőknél és a rokonoknál töltöttem, de általában azért évi 2-2,5 hónap gyerekként elég volt. 25 év elteltével azt gondolom, bőven bele tudnék vágni egy vidéki újrakezdésbe.
2016. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
30%

Élne a fene Pesten, elvagyok én itt egy kis 30ezres GYMS megyei kisvárosban.

Közel az osztrák határ, napi szinten ingázok, de így is csak napi 45km-t teszek meg, ha Pesten élnék, dolgoznék is utaznék ennyi, csak negyed annyi fizetésért,és rosszabb munka körülmények mellet...


Ha meg esetleg kell a nagyvárosi hangulat 45 perce itt van Bécs és kész.


Valamint az emberek mentalitása is másabb,legalábbis szerintem.

Kedvesebbek, lazábbak, nincs az a feszültség, stb... és ez még inkább igaz a határ túloldalára.

2016. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Budapesti vagyok. Gyakran járok vidékre, erdőkbe, ilyesmi, úgy is mondhatnánk, hogy az életem 3%-át egy erdő közepén töltöm egymásra utalva barátokkal:D


Szeretem a természetet, de Budapesten az a jó, hogy minden és mindenki közel van.


Kisvárosban vagy faluban szeretnék élni, de Bp-től max egy órányira. Lehessen lovagolni, állatot tartani, szóval fenn tudjuk tartani magunkat a családommal, de legyen egy rendes kenyérkereső állásom.

2016. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én pesti vagyok. Igazából nincs bajom az itt léttel, csak a bkv-t unom, meg az állandó tömeget.


Szívesen laknék vidéken, mert szeretnék állatokat tartani, itt meg ez nehezen kivitelezhető.

2016. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
20ezer lakosu kisvarosban elek, szerintem gyonyoru Budapest de semmi penzert nem elnek ott
2016. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!