Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért utálja mindenki ennyire...

Miért utálja mindenki ennyire Miskolcot/Borsodot?

Figyelt kérdés
Leginkább Tiktokon fedeztem fel ezt a gyűlölködést, de sok más helyen is olvastam már Miskolccal, vagy csak úgy általában Borsoddal kapcsolatos utálkozó kommenteket. Azok is, akik ott élnek, ilyesmiket írnak ki, hogy "Ha élni akarsz, ne gyere Miskolcra/Borsodba" és hasonlók, de abszolút nem tudom ezt mire vélni. Valaki magyarázza meg légyszíves, hogy miért olyan rossz ez a város/megye, mert fogalmam sincs. Többször is jártam már ott, de én szerettem ott lenni, semmi baj nincs vele ami ilyen utálkozást válthatna ki, bár ez csak az én nézőpontom

2021. ápr. 27. 23:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%
jaja nyilván nem a legjobb hely, megélhetés szempontjából, meg van egy idegesítő társadalmi réteg, de közel sem olyan rossz mint némelyik válasz lefesti
2021. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
88%

Aki fél Miskolctól, az kerülje el.

Akinek kétségei vannak, de kíváncsi, az ismerje meg.

Különben senki sem mondta, hogy kötelező ide utazni. ;)


/egy őslakos, aki büszke a városára/

2021. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Há mer' biztos rasszisták!
2021. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!