Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak nekem szokásom várni a...

Csak nekem szokásom várni a tévében és rádióban az időjárás jelentést,vagy sokan vannak így ezzel?

Figyelt kérdés
Sokszor várom a tévében a híradó végét,hogy megtudják milyen időt mondanak másnapra, illetve a következő napokra.A rádióban is általában a hírek végén mondják csak el az időjárást.Amellett,hogy itt az internet,más is megnézi a tévében az időjárás jelentést?

2021. ápr. 29. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Szoktam nézni időjárást a tévében.
Nem nézek időjárást a tévében,a neten nézem meg.
Csak akkor nézem az időjárást a tévében,ha egy jó csaj mondja milyen idő lesz.
29 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mivel heterónak kell látszódnom ezért a 3. opció, de amúgy szeretem hallgatni, mert ha itt rossz az idő van, hogy Kelet-Magyarországon jó idő van és arra gondolok, hogy most milyen szép mosolygós napjuk lehet. :)
2021. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 igen,ilyesmire én is szoktam gondolni amikor látom a térképen hogy itt Pesten eső lesz és 15 fok,Pécsett pedig napsütés és 23 fok.Ilyenkor szoktam arra gondolni,de jó annak aki arrafelé lakik:)
2021. ápr. 29. 12:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 17 éve néztem utoljára TV-t, de neten rá szoktam keresni heti 2-3 alkalommal.
2021. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kisebb koromban mindig izgatottan vártam az időjárás jelentést. Van egy nagyon jó hangulata nekem. Tetszett a látvány, ahogy megszerkesztették. Raktak be képeket a természetről. Meg mai napig tetszenek a szakkifejezések, amiket mondanak, meg ahogy mutogatnak. Volt alkalmam egyszer kipróbálni, hogy ők mit látnak a stúdióban miközben mutogatják a térképen mi hogy lesz. Nagyon élveztem és azóta a meteorológia, időjárás jelentés közel áll hozzám bármennyi nem megszokott. :)
2021. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bármennyire*
2021. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Cuki vagy, én is szoktam 😁
2021. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, sokan várják az időjárást, - ami helyett háromnegyed órán keresztül sorolják fel a támogatók listáját, hogy utána hallhasd egy fél tőmondatban azt, amire már te is rájöttél az addigi élettapasztalataid alapján. -Ez lenne az "időjárás"!
2021. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam. Igazából jópár éve tévém sincs, ha heti egyszer nézem is a tévéműsort, akkor online, laptopon.

Tehát ha ritkán élek a szolgáltatással munka után, hogy legyen valami háttérzaj, általában a hírek mennek. Azután pedig jön az időjárás jelentés. Kiskoromban szerettem, bár mindig azon szörnyülködtünk, hogy általában abszolút nem jött be a "jóslat". Manapság ha elvétve megy is a tévében, akkor azon akadok ki, hogy régen mennyivel profibb (nak tűnt?) az időjárás jelentő. Most már olyan, mintha csak felolvasnák, olykor én magam izgulok érte, nehogy bakizzon. Az M1 a legbotrányosabb.

Rádiót csak vezetés közben hallgatok, ha a hírek jönnek mindig kikapcsolom, mert idegesít :D tehát egy kezemen meg tudom számolni rádión hány időjárás jelentést hallottam mostanában.

2021. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt nálam is ikyen, leszoktam róla.
2021. ápr. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sőt,a szomszédos országok időjárás jelentéseit is szoktam nézni,összehasonlítom az ottani időjárást az ittenivel🙂
2021. ápr. 30. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!