Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik a leglehangolóbb város...

Melyik a leglehangolóbb város Magyarországon?

Figyelt kérdés

20 ezer fő feletti lakossággal.

Depressziv hangulatú várost keresnék lakhelynek.



2021. ápr. 30. 23:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy olyat írjak, ami még nem volt: Komló, Almásfüzitő. Viszont Budapesten belül nekem Pesterzsébet mindent visz a lehangolóságával...
2021. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen sztem űberelhetetlen. Lapos, sivár, poros, unalomhalmaz, de a leglehangolóbb benne, hogy az embernek olyan érzése van, hogy a világvégén van. A fantáziátlan, középszerű emberek persze jól érzik itt magukat, ők meg vannak győződve arról, hogy Debrecen a világ közepe. Ha depressziós akarsz lenni sztem jó hely.
2021. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát 10-es, annyira azért nem mert nagy a roma lakosság, figyelni kell nehogy kilopjanak. De amúgy tényleg depresszív város, rühellem
2021. máj. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Debrecen nagyon tetszett szerintem oda költözöm pár év múlva.


Dunaújvárosban nem jártam még viszont igéretesnek hangzik de ha nagyon sok az erőforrás akkor kerülném

2021. máj. 31. 14:15
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon sok sajnos. Ahol 16 millió egy lakás, szerintem mindent elmond :)
2021. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

2011-ben hivatalos arányuk még 1,2% volt ott, mi történt?

Vagy eleve nem is volt igaz?

Nyíregyre emlékeztet, ott ugye 1,84% de ez nagyon nem igaz, manapság amikor arra járok bőven 10%+ felett van.

2021. máj. 31. 15:22
 17/22 anonim ***** válasza:
Azóta nagyon lementek az ingatlanárak. Ez szabad út nekik, 16 millióért egy komplett lakásrakész lakásért simán megéri nekik is. Ercsiről, Iváncsáról becsődült nagyon sok. De hasonló amit írsz, bőven van 10% felett.
2021. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm rendkivül hasznos információ.

Nem az hogy félek tőlük de elég lehangoló a közelükben élni,igénytelenek stb és inkább normális környéken élnék

2021. máj. 31. 15:28
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor csak a táj legyen lehangoló vagy mi? És miért fontos ez neked, hogy valami lehangoló legyen?
2021. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Felőlem az emberek is lehetnek gondolkodásban stb, azért mert én valahogy a szépséget az átlag számára lehangoló dolgokban találom meg,olyan fura izlésem van.

Viszont az nem tetszik hogy mondjuk ki megyek az utcára és már fehér emberből alig van,helyette az igénytelen rák egye ki beled beszéd perpatvar a családok között, szeméthegyek, cigánykodás stb.

2021. máj. 31. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!