Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kukás problémák?

Kukás problémák?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő : egy T alakú kereszteződésnél lakunk, keddenként 8 órakor a kukáskocsi szokás szerint be tolat az utcánkba, (csak a mi kukánk miatt!), mivel mi a sarkon lakunk így sokat nem kéne tolatni még hogy a házunk elé érjen az autó, de amint betolat meg is áll, na az itt a baj hogy ahol megállt attól legalább még 10 méterre van a kuka amit mindig szabályosan és biztonságosan teszünk ki a ház elé.


Szóval a kukás autó be tolat, az egyik kolléga lelép az autóról és a tőlük kb 10 méterre lévő kukát ami a házunk előtt van szépen oda húzza a kukásautóhoz, ki űriti, majd azzal a lendülettel indexel jobbra és megy is előre ki az útkereszteződésből.. de már vissza nem viszi a kukánkat a helyére ahol volt! Konkrétan fél percet spórolnak ezzel naponta gondolom megéri nekik:’D.. Ezt egy jó ideje már csinálják, írtam panasz levelet is, nyilván a kedves lyukas agyú kollégák a “mindig próbáljuk biztonságosan vissza helyezni a kukát” szöveggel jöttek. De szerintem az nem igen biztonságos hogy egy útkereszteződés előtt hagyják egy elég keskeny út szélén + kurv*ra vissza kéne vinniük oda ahol volt.


Mit tegyek? Mert már kezd ebből nagyon elegem lenni



2021. máj. 4. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

"Mit tegyek?"


Miután elvitték a kukásbácsik a szemetet, felemeled a kis kezed, odamész a kukához és becammogsz vele az udvarra.

2021. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Fél percet vesz el neked is az életedből, hogy bevidd.
2021. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Megfogod és beviszed.- Nem tudom miért kell mindenből problémát gyártani. Ha a kukások mindenkinek visszahúznák a kukáját, estig se végeznének.
2021. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ő dolguk visszavinni a TE kukádat, ember. :D
2021. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy 10métert be se mennék a kukádért, tedd ki teljesen az út szélére... lehet,hogy csak 10másodperc nálad ez, de ha ezt 400-600 hellyel beszorzod..... én rakodóként dolgozom, ha nincs kint az út szélén az edény az ott marad...
dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!