Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Biztonságban érzitek magatok...

Biztonságban érzitek magatok Budapesten járva-kelve?

Figyelt kérdés
Évek óta élek Budapesten, nagyon sok környéken megfordultam már itt. Mindig is feszült voltam amikor a járdán haladtam, vagy tömegközlekedéssel mentem. Egy-két kéregetés, kisebb kötekedés "áldozata" voltam már, de ezeket hamar túl tudtam magam tenni. Mostanában viszont egyre ijesztőbb dolgokat látok, csak az elmúlt 2 hétben láttam annyi para embert, para dolgokat, mint máskor egy év alatt. Fiatal vagyok még, mostanában megfordult a fejemben, hogy itt hagyom Pestet. Ne, várom meg amíg egy kést belém állítanak. Ti hogy vagytok ezzel a kérdéssel/témával?

2021. máj. 6. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, rendszeresen félve közlekedem Budapest utcáin
Nem, nem érzem magam veszélyben sétálás közben
59 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Mi a nemed? Meg miket láttál?


Amúgy szerintem relatíve biztonságos. De jó azért figyelni, mert ha épp akkor történik valami amikor ott vagy, akkor jó ha nem meglepetésként ér.

2021. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%

Én ott is biztonságban érezném magam,mert az emberek általában velem pont nem akarnak balhét.

Nyilván vastag zár lenne a biciklimen,stb.

Legyenek nálad legális dolgok,és tudd is őket használni. Kicsit erősödj meg,figyelj oda a tested jeleire. Legyél tiszta,higénikus,és egyél olyan ételeket,amik tisztítanak ki belülről. Hidd el sokkal több erőd lesz.

Remélem ez majd motivál hogy többet akarj..

2021. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem mindegy, hogy Budapesti válaszol vagy nem. Meg, hogy hol nőtt fel az illető.
2021. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
Évekig éltem Budapesten, rengetegszer mászkáltam éjszaka a belvárosban, de nagyon ritkán volt olyan helyzet, hogy félnem kellett volna. Mondjuk én már szerintem mindent láttam, amit látni lehet, nem tud semmi meglepni és alapból nem vagyok félős, izgulós vagy aggódós típus.
2021. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

ma 20:23

Teljesen meglepnek ezek a válaszok meg szavatok. Úgy néz ki, talán ha majd benne hagyják a kést valakiben, abban a percben másképp fogja gondolni a kérdést.

2021. máj. 6. 20:26
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
#5 ez olyan, mint pl autóba ülni. minden nap vannak balesetek, de ettől még nem retteg mindenki amikor autóba ül. Valahogy megszokja az ember a veszélyt, meg megtanulja csökkenteni, ha nullára nem is tudja.
2021. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Na hagyjuk is inkább. Nevetséges, hogy nem látjátok mi van itt.
2021. máj. 6. 20:30
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a nevetséges, hogy így reagálsz arra, ha másoknak más tapasztalatai vannak, mint neked. Az is nevetséges, hogy itt vergődsz a hű de para dolgokról, de egy konkrét példát se voltál képes leírni.
2021. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ti Budapesten éltek? Nem hiszem.
2021. máj. 6. 20:35
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy Budapestinek biztonságosabb az érzete. És akinek ismeretlen a hely neki van nagyobb veszélyérzete általában.
2021. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!