Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan rázzam le az öreg...

Hogyan rázzam le az öreg szomszedot? Mindenfele ürüggyel csönget mindig.

Figyelt kérdés

Nem akarok ugyan rossz szomszédi kapcsolatot, szoba allok általában vele a lepcsoházban, meg koszonok stb.


De allandoan atjön, hol almát hozni cigit kávét lejmolni, hol szolni hogy pl kiesett az erkelyemrol a törölköző, kozben allandoan végigstírol mikor otthoni lengebb ruhában vagyok, meg már irritál hogy vmi adakozo gyulekezetnek néz.


Ujabban ki sem nyitom az ajtot de feszt jon es csongetget.

Utálom.


Társasház



2021. máj. 10. 08:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcsolod a csengőt, - hogy ne tudja leégetni. Nem nyitsz ajtót, aztán elfárad és hazamegy. A havi szintű fáradtságban idővel ritkulni fognak az emberi kapcsolatok felvételére tett kísérletek, majd elmaradnak.
2021. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Most is jott.

Kinyitottam az ajtot kiszoltam ill bekamuztam, hogy mem érek ra fürdök. Es racsuktam az ajtot.


Nagyon elegem van.

2021. máj. 10. 18:31
 13/32 anonim ***** válasza:
Én is az ajtó mögött szoktam fürödni, az előszobában :D
2021. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

? Ha jonnek hozzam vagy telefon van en kimaszom a kádbol.

Azota eltelt ha jol latom kőkemény 20 perc es megint csonget!

2021. máj. 10. 18:54
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb megoldás az, ha te kezdesz el járkálni hozzá. Pénzt kell kölcsönkérned, minden alkalommal.


Garantáltan el fog tűnni...

2021. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Az erkelyen atszolt hogy adjak neki vmit. Kerincsél.mondtam nem.

Erre megint jött es csönget.

2021. máj. 10. 19:04
 17/32 anonim ***** válasza:
66%

Az az egyenes, ha megmondod neki, hogy ez neked sok és nagyon zavaró.


Ha meg nem mered... ha csenget vagy az erkélyen van, tegyél úgy mintha telefonálnál

"Szia Apa/Bátyus, hogy vagy? Igen, még mindig zargat a szomszéd, nem esik le neki hogy hagyjon békén... ne, nem kell elintézned, majd én szólok neki!"

2021. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem küldöd már el az anyjába azt a szenilis vén b*zit?
2021. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Tartok is tőle, azert.
2021. máj. 10. 21:17
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

"Jó napot/estét! Ne haragudjon, de megtenné kérem, hogy nem csenget be minden apróságért folyton? Sajnálom, nem szeretnék tiszteletlen lenni, illetve rossz viszonyt sem szeretnék, de nekem ez sok és zavaró, így arra kérem, ne csengessen be hozzám minden nap. Köszönöm, ha ezt megérti és tiszteletben tartja. Viszont látásra!"


Felnőtt ember vagy, egy ilyet illene tudnod magadtól is, de tessék, magold be és mond fel neki.

2021. máj. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!